Kozí kolostrum (Betula). Dáváte dětem? Pomohlo?

xvitko13
2. led 2023

Dáváte prosím dětem toto kolostrum od firmy Betula? Nebo jiné? Pomohlo vám kozí kolostrum? Děkuji za zkušenosti

lachipie
2. led 2023

Dáváme Betulu a syn je teda nachlazený často, ale obejde se to jen s rýmou. Horečky, neutišitelné kašle, angíny atd jsme už naštěstí dlouho řešit nemuseli.

leilinka1234
2. led 2023

Dávám dceram betulu. Od té doby, co jsme nasadili, tak bez velkých nemocí (ať do vánoc teda, to betula nepomohla a chytly to, co teď všude lítá, i když jsem je týden před vánocemi dopovala 3mi tabletami denně 😒). Ve školce mladší nechybí, starší zameškala v první třídě jeden den, a to jí bylo nevolno. Za mě to význam má. Když už něco chytí, tak je to jen mírná rýma a kašel. Nic, s čím by nemohli do školky. A to měly neustále zelené nudle a kašel jak tuberáci.

xvitko13
autor
2. led 2023

@lachipie a kolik tablet denně dáváte? Děkuji

xvitko13
autor
2. led 2023

@leilinka1234 normálně dáváte 1 tabletu denně? Je to na nás dost drahé (a 3 děti), tak přemýšlím skrz dávkování

lachipie
2. led 2023

@xvitko13 Dávala jsem 2 ráno a 2 večer... Jo drahota to je, hrůza... Ale předtím jsem zkoušela kravské kolostrum a to nebylo k ničemu, i při dlouhodobém užívání nic moc. Teď už asi 2 roky synovi dávám Betulu a myslím, že výsledky to má. Fakt max rýma, teplotu neměl víc jak rok. Teď jsem koupila na zkoušku kozí kolostrum Barnys, to je výrazně levnější a dává se jedna ráno a jedna večer tak doufám, že to bude mít stejný účinek. Ale zatím nemůžu potvrdit, bere to teprve krátce.

novamamina
6. zář 2023

Trochu bych obnovila diskuzi...
@lachipie dáváte nonstop?

novamamina
6. zář 2023

@lachipie dáváte nonstop cely rok?

lachipie
7. zář 2023

@novamamina Dáváme nonstop. Max na prázdniny vynecháváme.

novamamina
7. zář 2023

@lachipie a pozorujes nějaké zlepšení?