• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krev na plence. Co by to mohlo být?

Ahoj holky,našemu 3 měsíčnímu chlapečkovi jsem dnes objevila krev na plínce a mám strach co by to mohlo být?Nemáte někdo zkušenost?Je to když se vyčůrá.Dík předem za příspěvky.
24. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajddo, pořádně ho prohlédni, jestli nemá někde nějaké škrábnutí a jinak bych doporučila zavolat do nemocnice, aby ti řekli, jestli máš přijet nebo ne
24. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda - v jakych mistech ta krev byla u pytliku, nebo u zadecku nebo byla pres celou plinku? Pokud ji bylo nejak vic tak seber prcka a upaluj i s plenou do spitalu
24. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajda asi bych s ním jela do nemocnice a vzala plínku i moč sebou. Já byla v nemocnici s malou a když jsem řekla sestře že má krev na plínce tak mi řekla že to může být z kojení a já přitom nekojila. Nakonec se dostala na JIPku a tam zjistili že má zánět močových cest ,ale nestraším tě. Nebo zítra zajdi k Mudře
24. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no má jen pár kapiček na plénce,a je v místech u pytliku:ještě si říkám jestli to není reakc po očkování má za sebou 1 dávku hexa a synflorix.No ale kdyby to byl zánět močových cest tak by ho to bolelo při čůrání a on je spokojenej.
24. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemohla jsi ho trechu skrabnout pri koupani nebo prebalovani?
24. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda: náš malý měl taky trošku krve v plínce, takové krvavé ťupky, jeli jsme k Dr. z moči mu zjistili že tam má velké množství krve a skončili jsme v nemocnici se zánětem moč.měchýře :confounded: Teploty nemá?
24. kvě 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne teploty nemá opravdu je spokojenej,ale už to tam nemá.Tak snad to nezakřiknu.
24. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tím škrábnutím nevím nejsem si vědoma,ale n měl trochu i takový hlen,ale už to nemá.
24. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda - no janevim radeji by ses mela poradit s mudrou treba mu udela jen vyter ze zadecku a budete moudrejsi, uz pro klid bych to asi doporucovala :wink:
24. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no k doktorovi si určitě zavolám,ale on to neměl ze zadečku,ale jakoby s pytliku
24. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda ještě jsem si vzpomněla jak jsi psala o tom hlenu, tak náš malej měl taky hlen v plence, spíš do žluta. Měl to taky jen po tom přebalení co tam měl tu krev, pak už ne.No zavolej si k té Dr. a uvidíš co ti řekne.
24. kvě 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj zavolám,ale už ani tu krev tam nemá,no tak uvidíme.A jak dlouho jste byli v nemocnici?A kolik mu bylo?
24. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vy jste měli teploty?My akorát v pátek a v sobotu,ale to bylo po očkován co jsme byli v pátekí,tak si myslim jestli to taky nepatřilo k tomu očkování.
24. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda - asi si te doktorka stejne pozve se vzorkem moci
24. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to asi jo,no snad to bude ok.Dost mě to vylekalo.
24. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda náš malej to tam měl taky jen jednou, pak už ne. Malému bylo pět týdnů když dostal ten zánět. V nemocnici jsme byli týden. Tři dny na ATB do žilky a pak měsíc v sirupu :frowning2: Ale tu noc před tím zánětem měl horečku. Snad to bude u vás jen tím očkováním. Pak dej vědět jak jste dopadli.
24. kvě 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj dám a dík
24. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
měli jsme dvě očkování naráz.Jedou měl 38,2 a pak 37,2 ale to bylo měřený v zadečku takže ještě mínus 0,5 stupně.No uvidíme.
24. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda . drzim palce
24. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mousunek:dík
24. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jsme byli u doktora a máme odchytnout moč do pytliku a ve čtvrtek přínést.Tak uvidíme.
25. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda - nemela ti dat nejakou lahvicku radeji... ale u malych klucinu neni odchyt takovy problem :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda: my nosíme teď moč dost často na kontroly. V lékárně jsme si koupili sáčky na odchyt moči pro miminka. Sáček má otvor pro pindík, nalepí se na kůži a moč se dobře odchytává :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonik - aha, jsem ani nevedela ze neco takoveho existuje
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek: já taky ne :slight_smile: U těch malých mimin je problém trefit se kdy budou čůrat :grinning: A představa že budu držet skleničku a čekat kdy se vyčůrá... :sweat_smile: Takhle se to nalepí, vždycky se třeba po půl hodině podívám jestli tam něco je. U kluků je to jednodušší :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonik - zvlaste u tech prtat co se jeste nesnazi sundat si plinku a zkoumat pytlika je to jednodussi, malej si zacal rozulepovat plinu, tak by sacek asi dlouho nevydrzel :grinning:
26. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak jsem dnes odnesla moč k doktorovi a tam zjistlili,že má bílkovinu v moči.Ještě pošlou moč na rozbor a zítra budou výsledky.Mám hrozný strach.
28. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda - neboj to zvladnete to bude nejaky zanet nekde, uvidis, ze to bude brzy v pohode, drz se
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíte,že nás pošle do nemocnice nebo dá nějaký antibiotika? :frowning2:
28. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajdda - tezko rict, asi podle toho kolik te bilkoviny v te moci ma a podle toho zda ma teploty, to ti poradi spis leonik ta s tim ma zkusenost
28. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek