Krev na plence. Co by to mohlo být?

dajdda
24. kvě 2009

Ahoj holky,našemu 3 měsíčnímu chlapečkovi jsem dnes objevila krev na plínce a mám strach co by to mohlo být?Nemáte někdo zkušenost?Je to když se vyčůrá.Dík předem za příspěvky.

dajdda
autor
28. kvě 2009

teplotu měl 37,5 ale po odečtu 0,5 stupně 37.Takže jako neměl.Ach jo. ☹

leonik
28. kvě 2009

dajdda, ahojky, tak nakukuju jak to s váma vypadá. Našemu malýmu zjistili tenkrát u naší dětské že tam má velké množství krve v té moči, pak posílali ještě moč na bakteriologii, jestli je tam přítomnost bakterií, které způsobují zánět. U nás teda bohužel byly 😖 Tak mu hnedka nasadili ATB. A teď tu zvýšenou teplotu má malej od kdy? Psala jsi, že ji měl po tom očkování, a už ji má znova zvýšenou?U těch ledvinných zánětů bývají vysoké horečky, které kolísají.

leonik
28. kvě 2009

u těch větších dětí se berou ATB a někdy není nutné být v nemocnici, záleží to na závažnosti. My jsme do nemocnice museli, náš malej byl hrozně maličkej a hrozily tam další komplikace, jako sepse a tak.. ☹Ty malé děti na to dost trpí, a prý u takhle malých dětí víc kluci. Teď je těch zánětů v okolí co takhle slyším docela hodně 😒 Neříkám že vy ho máte, a ani vám ho nepřeju!! Snad z toho nebude nic hrozného. To ti nejlíp zítra řekne Dr.Tak hlavně přeju ať vám to co nejlíp dopadne 🙂

dajdda
autor
28. kvě 2009

Dík,no teď měl 38,7 takže 38,2,tak jsem mu už dala Nurofen.No jsou nám 3měsíce a týden.No plínce u nic nemá.

dajdda
autor
29. kvě 2009

Ahojky,tak jsme byli u doktora vzal si ještě krev a moč a dneska bude volat ještě výsledky a pak se domluvíme co dál v nejhorším případě hospitalizace v nemocnici.jsme z toho úplně hotová. 😢

leonik
29. kvě 2009

dajdda a dr. vám neřekl co by to mohlo být? Mně Dr. řekla hned že to vypadá na zánět. Ale jasně, vědět víc se bude po těch výsledcích. Tak pak dej vědět jak jste dopadli ☹

leonik
29. kvě 2009

stejně se divím že vám dr.řekl že máte donést moč až za dva dny a nevzal vám tu krev a moč hned 😖

dajdda
autor
29. kvě 2009

no on řikal něco o infekci tak nevim. ☹

mousunek
29. kvě 2009

dajdda - z ceho odebirala krev? z tech zilek na hlavicce se to pry dela?

dajdda
autor
3. čer 2009

Ahoj,tak to bylo akutní zánět ledvin.Dnes jsme se vráili z nemocnice a jsme ještě na antibiotikách.

mousunek
3. čer 2009

dajdda - hlavne ze jste uz doma ve svem a v pohode 🙂 tak preji brzke uplne uzdraveni

leonik
3. čer 2009

ahojky, tak hlavně že už jste doma 🙂 Tak jste teda nakonec dopadli jako my ☹ Ale to bude zase dobrý, jdete taky určitě na vyšetření asi po měsíci, že? Nás čeká ještě jedno vyšetření v srpnu, doufám že už poslední, po tom všem. A jak dlouho bude malý brát ty ATB? Náš malej je bral měsíc do toho prvního vyšetření.

dajdda
autor
3. čer 2009

no budeme je brátdo toho rengenového vyšetření a to jdeme 13.7. teď je budeme brát po 12hodnách a pak jen v noci do toho vyšetření.No snad uuž to bude ok.

leonik
3. čer 2009

dajdda a v nemocnici dostával malý ATB do žilky nebo jen v sirupu?

dajdda
autor
4. čer 2009

do žilky