Kruh kolem pihy. Setkal se s tím už někdo?

luciina
5. lis 2019

Ahoj,dceři (9let) se kolem pihy udělal červený kruh. Nesvědí, nebolí, není vystouplý ani hrubý. Klíště měla naposledy na jaře. Zítra je objednaná k dr., ale i tak mi to nedá se nezeptat 😉

luciina
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciina
autor
5. lis 2019

Foto

irena1111
5. lis 2019

Nikdy jsem nic takového neviděla, ale je určitě dobře že s tím raději hned zajdete k dr. Držím palečky ať to je jen nějaká banalita 🍀

vaseli16
5. lis 2019

Ano,ja jsem to.mela v detstvi...ale.mnohem vic kuze byla úplně bila,piha stahovala z kuze pigment...byla jsem na vyriznuti...doktor to ale.udelal spatne mel vyriznout i kuzi kde jiz nebyl pigment a vyrizl jen pihu...takze mi zustalo na zadech bile kolecko tenoulinke kuze

vaseli16
5. lis 2019

Je ja jsem...koukla jsem na foto a nedocetla,omlouvam se prislo mi to ze piha stahuje pigment a ono je to spise cervene...no ale snad to bude neco podobneho a ne nic horsiho 😊🍀

konidana
6. lis 2019

@luciina kdyz si odmyslim tu pihu tak to vypada jako borelioza. Tu nemoc nepřinášejí jen klíšťata ale dalších 1000 druhů hmyzu, komáři, kousací broučci, .... Nevim zda se flek muze udělat po půl roce🤔 ale nemoc jako taková klidně může půl roku spát a vypuknout při oslabení organismu (dcera to tak měla) Určitě nechte prověřit všechny možnosti...

luciina
autor
7. lis 2019

@irena1111
@vaseli16
@konidana holky díky, pediatra netuší co by to mohlo být, ale klíšťové kolečko to není. I hledala v chytré knize 😁 a poslala nás na kožní. Tam jdeme příští týden. Ještě, že mám kolečko vyfocené zdá se mi, že mizí tak ať nejsme u dr. za blázny. 😀