• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kruhová vyrážka. Nemůže to být díky klíštěti?

30. října 2013 
No tak my tu vyrážku máme taky a dle Dr. je možné, že je to borelioza.... teď čekáme na výsledky kr. testů.... :pensive:
10. zář 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,plíseň je častá diagnoza :unamused:
12. zář 2009 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak testy máme a je to skutečně borelioza (nebo boreliosa) :frowning2: , nevím jak se to správně píše :confounded:
16. zář 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulle - dobře, že se na to brzo přišlo :wink: a jaké jsou na to léky?
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabb, no přišli jsme na to po haluzi... dle naší dr. alergie na potraviny :angry: . Naštěstí jsem to tel. konzultovala s jinou dr. a ta upozornila na to, že by to mohla být borelioza. Dostali jsem silná atb, ale nezdá se nám to dávkování :unamused: ... no asi to budeme ještě nějak řešit :frowning2:
17. zář 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice se na to asi teda dalo přijít i dřív, na druhou stranu to mohlo dopadnout i hůř :unamused: mojí kamarádce na to přišli, až když jí ochrnula ruka. Chodila k mudr dost dlouho, že jí je blbě, že má teplotu, mudr jí cpala paraleny a že prý viróza a když jí najednou ochrnula jedna ruka, tak jí teprve laskavě nechala udělat krevní testy a najednou z toho bylo velké haló a ležela měsíc v nemocnici než jí z toho dostali :sweat_smile: :rolling_eyes: Někteří doktoři by měli vrátit diplom :rolling_eyes:

Já jsem nedávno o borelióze mluvila s naší dětskou a ona v té souvislosti říkala, že máme dávat velký pozor na komáry, že jsou častými přenašeči :unamused: A hlavně říkala, že s tou vyrážkou je to dost zrádné, protože ona se třeba objeví až několikátý den po štípnutí (nebo taky vůbec) a může být na úplně jiném místě než byl štípanec, takže to člověk s komárem (klíštětem) ani nespojuje :sweat_smile: A dokonce může být jen chvíli, třeba pár hodin přes den, takže si jí člověk nemusí zrovna ani všimnout :unamused: Tahle zas*aná havěť by neměla vůbec existovat :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shaula @lentilka11 @jabluncanka @milik75

Ahoj maminky,

na MK máme svou vlastní Wiki knihovničku, do které si spolu s ostatníma maminkama píšeme vše ohledně těhotenství, snažení a mateřství a k nim i cenné zkušenosti. No a i vy se můžete přidat! :wink: Právě v ní totiž přibylo téma, které zde rozebíráte a sice Borelioza.

Proto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mohly svou zkušeností přispět na http://www.modrykonik.cz/borelioza/ . Pomůžete tím ostatním maminkám, které si právě u sebe a nebo svých dětí prochází touto nemocí/infekcí a hledají radu, tip, podržení, zkušenost...

Děkuji Vám, že nám pomáháte pomáhat :slight_smile:
Janča
30. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek