Léčba nulové imunity, doporučte imunologa v Praze

kovik
20. únor 2014

jak by měla probíhat lečba imunity...... Od doby kdy muj syn začal chodit do školky, je neustále nemocný...... dr.to vůbec neřešila, až do doby kdy jsem chtěla doporučení na pediatrické vyšetření ..... odebraly malému krev a vysledek nulova imunita..... Napsala mu laviac bere ho ob den + každý večer aierus na alergii. Takže od zaří jen tohle...... krom různých léku na rýmu a kašel. Ten ma snad neustále, vůbec se nelepší. Dr. říka že se to lečí i rok, ale nedozráva imunita sama ?
Na co je alergicky, vůbec nevím. Od malička má ekzém............
Hledám také imunologa, ale dobrého, krtéry by mohl poznat třeba uplně jiný problém...........
A když jsem u léku, co by jste doporučoly na kašel a rýmu.... chci vyzkoušet i přírodní leky, bylinky ..ale nevím si rady

tenistka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
homeopathy
21. únor 2014

@kovik Ahojky, přístup Vaší lékařky je vskutku žalostný a je až neuvěřitelné, jakým způsobem dokážou lékaři pošlapat zdraví dítěte! Omlouvám se za přímost, ale denně se potkávám s případy, jež pak vrátit do normálního stavu je velmi složité a obtížné. Možná je však k tomu ale zapotřebí, aby si nejdříve sám rodič v sobě ujasnil, co vlastně chce. Zda-li dál poslouchat devastující rady a doporučení lidí z klasické medicíny, jež nezná jiné cesty a metody, než je potlačování nemocí řadou různých chemických léků, ať už jsou to ATB (často lékaři nemají žádnou zábranu je předepisovat i každý měsíc, i v kratších časových intervalech to však zvládají!), a když už ani ty nepomáhají, bezradně přistoupí ke kortikoidům atd. atd. K lékařům jsem měla a vždy mám velkou úctu, ale ne k takovým, pro které lidské zdraví nemá žádnou hodnotu a absolutně si neuvědomují, s čím zacházejí. Že neopravují auto, ale pracují s lidským tělem, duší, energií... Doporučila bych Vám tedy poohlédnout se po alternativní medicíně, která stojí hned vedle té klasické a osvědčí se tehdy, když klasická selže. Osobně se zabývám léčbou homeopatickou, a protože se každý den setkávám s těžce zaléčenými případy a zmasakrovaným zdravím těch nejmenších, možná proto mne tak Váš včerejší příspěvek rozladil, protože to je přesný obraz dnešního způsobu léčení. Je to smutné 😒

jennyska
17. pro 2018

Ahoj @kovik zkus se optat i naší Pavly v Poradně o ekzémech, alergiích aj. zdrav.otázkách https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn... Poradny jsou u nás zdarma a anonymní a myslím si, že právě tady najdeš velmi dobrou radu i odpověď na svou otázku 🙂

Měj se krásně!
Jennyska
Modrý koník team