Mělo vaše dítko boreliózu?

luzca11
15. zář 2016

Maminky, mělo některé vaše dítko Boreliozu? Dcerku tak před 2 tydny, možná i déle..štípl do líčka nějaky hmyz, až ted se ji udělal flek, který nesvědí, nebolí. Flek se postupně zvětšoval a přijde mi, že uprostřed je světlejší. Volala jsem k dr. a dneska už tam nejsou, že máme přijít zítra, ale je ta jiná dr. tak asi pojedeme do nemocnice at na ní mrknou, až přijede přítel z práce. Myslíte, že by to mohlo být ono?

leniiid
15. zář 2016

Borelioza udělá jen takový kruh kolem pichnutí a bolely by ji svaly...to podle mě neni borelioza

luzca11
autor
15. zář 2016

Děkuji za názor, budu jedině ráda když to nebude.. Ale radši s ní asi zajedu, jistota je jistota.. Přijde mi že ji to ted světlá. když ji na to šahnu neboli ji to. Ona mi toho moc nepoví jsou ji 2 ročky. Měli jsem same lepší nemoci.. Rotavirus, nemoc ruce, nohy, ústa atd.. tak snad nemůžem mít takovou smůlu

leniiid
15. zář 2016

Určitě sní jděte není to sranda... ja jsem měla meningitidu a taky jsem stim byla týden doma a pak mi dr.řekla že kdybych nepřijela tak už tady ani nemusím být

leki
15. zář 2016

Taky bych s ní určitě jela, jestli ne dnes, tak aspoň zítra a pokud máš pocit, že by to borelioza mohla být, trvej na testech. Kamarádce to kvůli minimálním příznakům nenašli zavčasu a má teď hodně velké problémy. Boreli jsou mrchy. Ale třeba moje mamka ji měla taky, a je uplně v pohodě, takže nezoufej, i kdyby jí to našli 🙂

luzca11
autor
16. zář 2016

Tak jsme byly včera v nemocnici, pan doktor byl trošku spomalený.. Dal nám antibiotika atd.. že má dokonce angínu a silnou reakci na pichnutí. V pondělí jdu k dr. tak se ji zeptám jestli to nemůže být Borelioza, ty antibiotika mi moc nesedí na začinajici anginu nemá ani teplotu nic. Dnes to vypadá takhle

sara84
16. zář 2016

Syn mel neco takoveho na nozicce, po kolecku decka- chira- kozni jsme nakonec skoncili na testech + atb a borelie se nepotvrdila,ale neco tomu podobneho. Zmozelo to a ok. Atb zabraly 🙂

luzca11
autor
16. zář 2016

@sara84 Mě zarazilo, že pan doktor na pohotovosti o Borieloze ani nezmínil... Přijde mi že se ji to rozléza a podle fotek to má dost podobné kruh a uprostřed světlé tak nevim ☹ Antibiotika bereme od včerejška a v pondělí na kontrolu k naší dr.

tahejhula
16. zář 2016

No, ta posledni fotka vypada docela typicky.

luzca11
autor
16. zář 2016

@tahejhula Doktor mi k tomu jen řekl, že to je reakce po štipnuti hmyzem ani se na to nak pořadně nedival..Antibiotika má, ale ráda bych věděl jestli se mám bát, nebo ne..

tahejhula
16. zář 2016

@luzca11 Kazdopadne ta antibiotika davej. Pokud to je borelka, resi se to prave jimi.
Ja bych mozna zkusila zajet jeste jinam, pro dalsi nazor.