• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko má v místě bradavky bílý pupínek. Co je to?

13. listopadu 2008 
Ahojte maminky, mám doma 6-ti týdenního chlapečka a ten má už od narození přesně v místě bradavky na pravém prsíčku bílou nehnisající tečku - cca půl milimetru velkou. Doktorka mi řekla, že by to nic být nemělo, že s tím nemám nic dělat...Nic víc. V tu chvíli mě to uklidnilo ale po té co mi moje kamarádka řekla, že chodím k hrozné doktorce, která u jejího syna zanedbala léčbu, si říkám, jestli to třeba není něco vážnějšího Nemáte s tím některá zkušenost??? Prosím poraďte.

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak zkus zajít ještě někam jinam kde by ti řekly co to je,byla jsi s tím někde jinde kromě dr.?
13. lis 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene právě že ještě ne- byla jsem u mudry včera a myslím si že kdybych šla třeba do nemocnice, tak se bojim že by mě odkázali zase zpět na dětskou lékařku...
13. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinko, klídek - nejspíš je to jen tukový pupínek, tečička, která odpadne po čase. Oba kluci jich měli třeba na obličeji spoustu a časem zmizeli. Hlavně buď vklidu - pupínek je pořád jen pupínek :wink:
Miminka potřebují čas, aby se "vyloupla" do krásy. Budete chodit na pravidelné kontroly, takže pozornosti doktorky to neujde.
13. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek