Možná alergie na bílkovinu kravského mléka u kojence

losice
1. bře 2016

Ahoj holky, klucinovi jsou za tyden 3 mesice a prijde mi, ze prdi cim dal tim vic a boli ho to... ☹ zkousela jsem uz jednou vyradit mliko a vse, ve vsem mleko je i stopove, ale nezdalo se mi po tydnu, ze by to bylo lepsi, tak jsem prestala... Mela jsem vytrvat dele? Za jak dlouho u vas nastalo zlepseni? Jinak ma normalni stolicku jednou za dva-tri dny, moc neblinka, ani nejak moc nerve, ale spis knoura a je nespokojeny a budi ho ty prdy... Budu rada za kazdy tip a pripominku, vazne mne to trapi, ze prdolka ma trapeni:(

hojda
1. bře 2016

Kojiš? Spíš mi to tedy připadá na klasické prdy, když k tomu nemá žádné jiné potíže.

odula
1. bře 2016

Obvykle se ma prý vytrvat na dietě tri týdny. Ale podle toho co píšeš to vypadá na obyčejné prdiky. Malymu se ABKM projevovala vodnatou zelenou stolici tak 10x denně, bolesti bříška, šavle pres půlku obejvaku a ošklivá vyrážka. A do týdne na dietě se to zlepšilo tak o 50 procent. Lusteniny nebo brukvovity nebo česnek a cibuli jis?

lucka662006
1. bře 2016

Ahoj, spíš bych tipovala prdíky, někdy kolem 3 - 4 měsíce u nás byly také horší, než po narození. Jen stolička za 2 - 3 dny se mi zdá málo (ne nějak extremně málo, ale mělo by to být alespoň každý den). Kojené děti kakají třeba i 2 - 3x denně, a nekojené, které jsou na UM, by měly kakat alespoň tak 1x denně. Alergie na bílkovinu krav. mléka by se pravděpodobně projevila i krvičkou ve stolici nebo vyrážkou.

sisinka74
2. bře 2016

Mně řekla doktorka, vysadit mléko a vše mléčné na měsíc. Ale bývá to spojené s průjmem. Tak nevím.
Co třeba navštívit lékaře?

hhaannaa
2. bře 2016

Dcera ma alergii na bilk.krav.mleka, vajicka, soju, lepek, kocky,roztoce a dalsi ...Od 3meaice se ji zacal delat ekzem doktorka nam rekla ze je to atop ekzem a at zkusime vysadit vse mlecne ale nezabiralo to...za cas jsem zkusila dat do jidla vajicko. Dcera zacla hrozne opuchat a skoncily jsme v nemocnici na silnou alergii. Potom jsme se objednali na alergologii kde male udelali testy na potraviny aj. Dnes bych u druheho mimi nevahala a sla bych s mimcem na testy hned, je dobre vedet primo na co ma alergie a dat si na potraviny pozor

lucienn5
4. bře 2016

Nám bylo řečeno, že v tak malém věku se nepozná, jestli je prcek alergický na mléko. Že je to spíše nedovyvinutým trávením, což se kolem 6. měsíce samo srovná. Do té doby nám byly doporučeny kapky ColiPrev, které jsou na to přímo určené a byl klid 🙂