MUDr. Pavel Jenerál. Zkušenosti?

ejmiiiinka1989
23. srp 2020

Dobrý den, někdo zkušenosti s tímto panem doktorem? Byl nám doporučen na stržení předkožky u 5leteho syna. Zarazilo mě, že je to chirurg a nám z toho strach. Děkuji

tipata
23. srp 2020

Tak hlavně, tohle má řešit urolog v první řadě a po druhé s předkožkou opatrně, pokud při čůrání balonkuje a nemá jiný problém, tak nespěchat a nechat tomu čas. Synovi hrozili kvůli fimoze obřízkou, já to odmítala a pak po šesti letech najednou rozvolnění a krásně přetahuje. Najděte si stránky pro kluky, je to vysvětleno parádně. Jakykoliv násilný zásah předkožku jen zjistí, ztratí elasticitu a jako dospělý chlap bude mít problém.

hanulkaha
24. srp 2020

@ejmiiiinka1989 v 5 letech bych timto kluka rozhodne nenechala trapit a uz vubec ne na chirde! Uvolneni predkozky se u chlapecku resi nejdrive mezi 6-7 rokem, do te doby se to jeste muze upravit samo 😉
Popremyslej jeste, ale ja bych rozhodne jeste pockala, pokud chlapecek nema nejakou vyraznou stenozu

beruskapolni
25. srp 2020

Chodíme k panu doktorovi se synem od malička.Je po operaci varlatka.I jako zdtavotnik jsem se moc byala co a jak bude.Komunikace s panem doktorem výborna a umí i uklidnit a vysvětlit jak dítěti tak rodičům,za což veliké díky.Je to dobrý lékař s velikou odborností a zkušenostmi.

jipe
26. srp 2020

my jsme taky dostali žádanku k panu doktorovi kvůli předkožce, že je velmi citlivý a šetrný. Jsem odhodlaná tam syna objednat na konzultaci a uvidíme. Tchán má obřízku kvůli zánětu v dětském věku, manžel podstoupil uvolnění ve školkovém věku. Stránky pro kluky znám, ale pere se to ve mně, co je správně