• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechcou pustit 3měsíční dítě z nemocnice

30. června 2013 
...no pokud má maminka doma dvojče, stejně si myslím,v že ji víc potřebuje to nemocné dítko, to zdravé doma má rodinu, to nemocné nikoho v cizím prostředí.
Jinak dítě je hospitalizováno jen tehdy, pokud skutečně nijak není možno léčit doma, takže žádné obavy že by někde někoho drželi zbytečně..je to zakotveno v ...no v nějakém dokumentu, abych nekecala, název nevím.
29. čer 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irennn
@simour1 ja vim ze tohle neni ten pripad, ale ted si predstavte, kdyby ste meli v nemocnici starsi a doma museli nechat dvoumesicni. jak by ste se rozhodli. neni to obcas jednoduchy. ja taky nechala tu dvoumesicni u babicky - pro to miimnko uplne cizi clovek, ale nevnima to tolik, jako to starsi. mala rvala 3 hodiny v kuse nez sem prijela s vecma a nez sem si zaridila pokoj, tak me k ni ani nepustili aby to nebylo jeste horsi
30. čer 2013 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta0707 Já netvrdím,že mamina musí zůstat jen u nejmenšího.Nenechala bych v nemocnici žádné dítě.Pokud bych byla nucená odejít od miminka se starším dítětem,udělala bych to.To miminko by zůstalo ve vlastním domácím prostředí,s lidma,který ho milují a umí se o něj výborně postarat i beze mě.Samozřejmě bych byla jako na trní,ale rozhodně by mě v tu chvíli potřebovalo to nemocné dítě, :wink: A máš pravdu,dvouleté dítě potřebuje maminku u sebe v cizím prostředí víc než to dvouměsíční doma.Já jsem zažila s dvouletou dcerou hospitalizaci po úrazu a bylo pro mě strašný ji opouštět na noc-JIP.Seděla jsem jinak u ní celý den.Naštěstí po třech dnech už jsme mohly být spolu.Od převozu na normální pokoj nás dělila asi čtvrt hodina než jsem z opačného konce Brna přijela,šla jsem do jiné budovy a celé jedno patro jsem šla za jejím hlasem,jak chudinka plakala a volala mě.Takže na Tvém místě absolutní souhlas a rozhodně správná volba. :wink: Jinak důležité zdraví,holky.Ať jsou ty naše děti v pořádku a nemusíme řešit tyhle situace!!! :slight_smile:
30. čer 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, a jak je to s přítomností tatínka s dítětem v nemocnici? Vím, že tatínkové jsou zaměstnaní, ale pokud máte děti 2 a je jít do nemocnice třeba s tím straším, tak by snad měl i dostat paragraf? Já že mi přijde divné, že se tu nikdo nezmiňujete o tom, že by se postaral tatínek i třeba za tu cenu, že si vezme volno.
30. čer 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mosvo No třeba od sousedů šel tatínek sám dobrovolně do nemocnice s pětiletým klučinou,kterej tam ležel se slepákem.Ale zase až po převozu z JIP na normální pokoj.Ale nevím,jak to má on s prací.Je asi živnostník.
30. čer 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosvo tatínkové určitě můžou jít s dítětem do nemocnice. Když jsme tam leželi s Honzíkem tak tam byli dva tatínkové. Je to rodič úplně stejně jako matka :wink: , takže má úplně stejná práva..
30. čer 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek