• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nedonošeňátka a jejich vývoj a trápení. Je jejich vývoj zpomalený?

inak...v pondelok mi ju ckovali...2 hodinky po tom som dala vlhcene utierky ako obklad a octanovy krem, neopuchlo....horucka bola v noci okolo 37,2 a rano 37,4 dala som 2ml panadolu sirupcek a uz poobede nic...x;o)
5. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
deina super vediet, ze este mame cas s pretacanim sa x;O)
5. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne lekarka dokonca hovorila, ze maju cas az do 7.-8.mesiaca. :wink:
5. kvě 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
deinaa jeeejda, super...x;o)) z chrbatika na brusko, jo? ci aj naopak?
5. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z chrbatika na brusko a obcas sa pretoci aj naspat, ale to naozaj len obcas. On je lenivec, nechce sa mu nejako skusat. Vacsinou sa pretoci na brusko a zachvilku zacne kricat, nech ho laskavo pridem otocit. A najradsej sa pretaca, ked ma ist spat, v posteli, to neviem, co ma za novinku, ked cez den sa mu nechce.
5. kvě 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, to musi byt ale uzasne x;oDDD
5. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
tiez mam nedonoseniatko, narod. 34tt+1d
chcela som sa opytat ci mi viete niektora povedat kolko by malo take babo za den pribrat, v priemere
dakujem
5. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to je individualne...babo by malo v 1-2 mesiacoch pribrat tyzdenne od 120g-250g...
5. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenocka neblaaazni :sweat_smile: za den? pokial viem deti sa vazia tyzdenne najprv a potom mesacne, neviem preco taktostresujes :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si zvykla z nemocky ze denne vazenie
teraz mame za 2 dni 50g, tak som zvedava

uvidime po tyzdni
5. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenocka hlavne zbytocne nestresuj..kazde babo je individualne a to ze pribere za 1 tyzden hoci 80g neznamena nic lebo druhy moze pribrat aj 200
5. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
babatka s amaju vazit po 3tyzdnoch x;o))
5. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a kedy vas pustaju dom?
5. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
olifcek my sme doma uz 3. den, po 14 dnoch nas pustili z nemocky
5. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenocka, u nas v nemocke to tie prve tyzdne boko priblizne 20-30g denne, niekedy 50g, niekedy nic. Ze ked dieta dosiahne 2 kg, pribera potom viacej.
5. kvě 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas vazili kazdy tyzden po dobu 7 tyzdnov :slight_smile: a potom kazdy mesiac az dokym ma prestalo bavit tam chodit.
prvych 7tyzdnov chodili ku mne domov ho odvazit :wink:
5. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel a uz chodte?
5. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahh kdeze :sweat_smile: :grinning: opiera sa o nabytok, stupa si, vcera sa dokonca pustil a chvilku stal ale este nechodime, a ani nesedime a nestvornozkujeme, zato sa plazime uz dlhuuu dobu :sweat_smile:
5. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
deina my sme v nemocke najviac mali 60g, a ostatok vacsinou od 10-40g
5. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenocka tak priberate a to je hlavne x;o))

rimmel aha....takze ani my nebudeme este chodit zrejme...ale ani nesedite? hm....som zvedava ako to bude u nas...ale aspon viem, ze ziadna panika ak nahodou....aj cvicite vojtovku?
5. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rimmel, kazde dieta ma svoje tempo. Netreba ich nahanat, oni sa vsetky raz rozbehnu. Mne napr starsi zacal chodit kratko pred 14.mesiacom, sedel asi od 10.mesiaca? Ani neviem takto z hlavy... ale mladsi taky sikovny asi nebude, ale nech. Hlavne, ze su zdravi. :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
olifcek to ano, som rada ze vobec papa, v nemocke sa mu mocnechcelo, a tympadom maval aj sondy.
5. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme papali pekne a vela, ale priberali malo...nastastie ale bez pristrojov, ci sond..

a pekne Ti pribera

:slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenocka vítám tě tu....koukám že jsi měla úplně stejný termín porodu jako mám já :grinning:
jste pašáci že už jste doma a já taky denně vářila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andulka dakujem
my sme teraz na jeho termin dali krstiny.
5. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie necvicime, niesom zastanca vojtovky, resp myslim si ze kazde dieta raz spravi to co ma, kazde ma svoje tempo plus tu v UK ju ani nepoznaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zevraj si niktore deti sadnu az ked zacnu chodit, ja ho sediet nedavam..vobec iba ked papame.
5. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rimmel ani ja niesom za vojtovku, najma nie po tom,co mi malickej vdaka nej uhnali pruh...cvicili s nou i ked ricala a vytlacila si pruh x;o((( prepada jej vajickovod, chjo...aj to, ze je to vajickovod povedal primar na zkalade hmatu...
5. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
olifcek nestras ma, my cvicime vojtovku, 3x denne
5. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my sme boli na to malicki este...nemala ani 2kg...a tym velkym placom a este nedozretim si sposobila pruh x;o(kebyze cvicia neskor, tak s anic nestane...od pruhu necvicime vobec a ani nik nic nevravel,ze by bolo treba...akoze, super
5. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no pekne
ak my mame 2,5kg, a prakticky ani neplace, az ku koncu
ale velmi malicko
tak snad to bude ok
5. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek