Nedýchá nosem (nemůže dýchat nosem), co s tím?

mysljaja
28. led 2015

Ahoj holky, už asi tak týden řešíme problém u maleho 11 měs.z ničeho nic mi přestal dýchat nosem ,má ho ucpaný .občas frfně jako kdyby tam měl rýmu ale nic nikde neteče, ze začátku jsem mu to chtěla vysát ale nic ven nešlo,nemuže vubec dýchat jen pusou ,je s toho strašne nervozní ,nejhorší je usínaní pez den to tolik nepocituje jen u jídla nebo pití nestačí prostě dýchat a pít nebo jíst zároven, je to hrozný,je to pomalu uplně jiné dítě ☹ ,také měl horečku první 3 dny ale to bych spíše přisuzovala zubum,myslím si že jsme trochu prochladli ale nekašle a ani nic jiného. byli jsme také na orl ,tam mi nc moc neřekla jen že ma mírně větší mandličku ale ta by vadit neměla. a dala mu nějaké kapky.ale zatím bezezměny.pokud mužete poradit co lepšího ,nebo jak to řešit budu ráda

mandala
28. led 2015

Jestli je to zadní rýma, tak je dobrý sinupret, ten rýmu spustí. Jinak si myslím, že to může být i tou mandličkou, pokud je zvětšená, my jsme byli kvůli tomu na vytržení. ☹

mysljaja
autor
28. led 2015

no ale ped tím nic ..dýchal krásně.:/

tarra27
28. led 2015

@mysljaja zkoušela jsi mu kapat kapatkem?nebo zajdete rovnou na ORL.....

kotito
28. led 2015

nestrčil si něco do nosíku? To by asi na ORL, ale viděli, že?

polaks
28. led 2015

ORL,ale predpokladám,že má zväčšenú nosnú mandlu,starší syn ide o 2 týždne na vybratie,máme stejný problém,dýcha len pusou,mandle má obrovské.
A mladší syn to už má za sebou,aj krčné mandle,mal ich také veľké,že mal do krku len polcentimetrový otvor,nosná mandla mu neskutočne zasahovala až do krku,v noci sa mi dusil a prestával dýchať,boli to nervy!
Teraz je to už super!

mandala
28. led 2015

@mysljaja Mohla se zvětšit po tom nachlazení, nebo mu zastydla rýma.

mysljaja
autor
29. led 2015

tak mi to nedalo a šla jsem ješne na doporučení na jino orl ,ta také nic mandlička normální ale říka že časem bude asi větší,ale vzala mu stěry a řekla že mam zkusit sprej olynth,tak uvidím