Nemocné miminko. Jít s ním ven?

cimroska
9. bře 2020

Ahoj, mám 3 měsíčního chlapečka. Má kasel a rýmu, je nastydly. Chtela bych slyšet více názoru maminek, zda s nim jít ven, na čerstvý vzduch, nebo by mel být jen doma. Jedna doktorka mi rekla, ze bych jít měla, druhá zas, ze určitě ne.
Co si myslíte vy?

cilkat
9. bře 2020

Dneska bych klidně šla (nefuci vítr, je relativně teplo a je příjemně vlhký vzduch), ale tak na půl hodinky a pouze v případě, že vám nepřijde, že je malý utahaný a protivný (neřkuli nemá teplotu).

jipe
9. bře 2020

pokud je bez teploty, tak bych i šla, na vzduchu se lépe dýchá

mirkah123
9. bře 2020

Pokud je bez teploty, taky bych sla, cerstvy vzduch mu udela lepe nez teplo doma

kakba
9. bře 2020

3.mesicni je kocarkove dite ve fusaku. Jestli nema horecku tak urcite ven.

katkapavlik
9. bře 2020

@cimroska ahoj, pokud nejsou teploty ven na procházku určitě jo.

nafreya
9. bře 2020

Pokud nema teplotu a venku nefuci, klidne ven, bude mu tam lip. To rika i nas doktor

neomenia
9. bře 2020

Ano, teple obleci a ven ( když je bez teploty)

cimroska
autor
9. bře 2020

Dobře, děkuji moc za názory. 🙂

mourovatakocka
9. bře 2020

@cimroska Já s dcerou chodila a chodím i při nachlazení. Na kratší procházku, dobře oblečená a nikdy mezi jiné děti a lidi - ani do obchodu.

odula
9. bře 2020

ja jsem tedy asi matka roku, ale já bych šla i při zvýšený teplotě. Nikam mezi lidi samozřejmě, ale do přírody určitě. Tříměsíční miminko stejně leží - a když není mráz a je dobrý počasí, miminko je dobře zabalený atd., tak mu určitě udělá i při zvýšený teplotě (ne horeččce) líp spát na čerstvým vzduchu než zavřený doma. 🙂

versatilka
9. bře 2020

klidně bych šla. Děti mi na vzduchu vždy lépe spaly a lépe se jim dýchalo.

linee
9. bře 2020

Ja bych sla. Dobre oblect (ale ne moc, at se zase nespoti) a pokud nema teplotu, na cerstvy vzduch bych sla. Urcite ale ne do obchodaku a mezi lidi. Kdyz uvidis, ze mu ten vzduch nedela dobre a treba zacne mnohem vice kaslat, tak se vzdy muzes vratit. Na rymu je cerstvy vzduch nejlepsi.

megi89
9. bře 2020

Pokud nemá teploty, tak určitě ano 🙂

luciklim
9. bře 2020

@cimroska urcite muzes ven ale ne mezi lidi a samozrejme bez teploty! 🙂

fouskovi
9. bře 2020

Pokud není teplota určitě ven lépe se mu tam bude dýchat

cimroska
autor
9. bře 2020

@odula Ježíši ja jsem trubka, napsala jsem měsíční, ale je týdenní..🤦‍♀️😀 ono se na tom snad nic nemění

hanulkaha
9. bře 2020

Pokud nema horecky, sla bych ven 😉
Trimesicni mimi je schovane v korbicce a cerstvy vzduch venku mu udela dobre

bamak
9. bře 2020

@cimroska no a já bych možná nešla. Pokud je nemoc v začátku, tak bych raději pořádně vyvetrala doma, možná nechala na spaní otevřenou ventilacku. Pokud už je to delší dobu ven bych šla. Chladnější a vlhký vzduch určitě pomůže, ale rozdíl teplot na slunku a ve stínu je dost velký- může naopak dráždit ke kašli, pokud to prezenes s oblečením, tak se zpoti a pak může prochladnout....na tohle není univerzální kuchařka.

lolam10
9. bře 2020

@cimroska kdyz pujdete ven nechte otevrene okno a aspon se vymeni vzduch a ty bacily zmizi takze za me pokud je dite bez teploty urcite ven at je venku jakkoliv🙂

lolam10
9. bře 2020

@lolam10 jestli jste v 6ti nedeli tak bych to ale neprehanela.sla bych max.na hodinku...

cimroska
autor
10. bře 2020

@lolam10 dobře, dekuji🙂