Neštovice a průjem. Je to možné?

me_druhe_ja
18. bře 2024

Máte někdo zkušenost, že by neštovice provázel průjem? Dceři se včera odpoledne objevily první pupínky a hned s tím začal průjem, docela nepříjemný. Dneska jsem ji dala Enterol tak snad pomůže. Jinak nemá ani zvýšenou teplotu (zatím), neskrabe se, nic. Nicméně pupínky jsou "ukázkové" neštovicove (a měl to brácha před 10 dny 🙂). Ale o tom průjmu jsem ještě neslyšela, že by mohl být.

slavojhouslice
18. bře 2024

@me_druhe_ja dcera (4 roky) mela nestovice v unoru a mela prujem i zvracela. Doktorka tvrdila ze k tomu chytla i strevni chripku.

bessinka
19. bře 2024

Syn prodělal neštovice teď se stovkami boláků a měl k tomu hroznou rýmu a kašel. Dr.říkala,že chytil k tomu něco dalšího.tak držím palce

me_druhe_ja
autor
19. bře 2024

@slavojhouslice
@bessinka tak dneska jsem šla k doktorovi, protože minulou noc vůbec nespala, má to chudák na pipce a furt plakala, že to bolí....tak nějakou mast a sirup, aby to min svedilo....a říkala, že průjem může být, pokud je těch pupínků moc. A bohužel ji se to rozjelo fakt hodně, je toho plná. :(

slavojhouslice
19. bře 2024

@me_druhe_ja nespaly jsme tri noci nez se to uklidnilo. V pipince ji to taky bolelo, nastesti se ji nic neudelalo v pusince. Velkou jizvu ma na cele, ani si to neskrabala :/ proste ta nestovice byla hluboka