Neustále nemocný 3letý syn. Co na podporu imunity?

8. led 2023

Ahoj maminky. Nutně potřebuji radu, co by jste doporučili na podporu imunity pro tří leté dítě. K ovoci má odpor jediné co tak nějak sní je banán a jablko🥺 Každý den dostává Marťánka..jenže to je k ničemu.
Do školky by měl chodit ale nechodí, protože jsme prostě neustále nemocný.
Před 5ti týdny měl chřipku (horečky nad 39) z toho měl pak náběh na zápal plic (měl dost hnusný kašel) teď před 2 týdny měl opět horečku (jen jeden den) pak měl asi 2 dny teplotu, byl pouze nachlazený (rýma, kašlík).. a teď je to tu zas. Od včera má horečky, ráno vyšplhala na 39,3 kašel ani rýma zatím nic. Ve školce byl naposled nějak v půlce listopadu..
Teď poslední týden byl v pohodě, tak jsme šli v pátek nachvíli bruslit a druhý den zase horečky..
Já už nevím co mám dělat.. jsem zoufalá, stále koukám na to jak trpí😭😭😭
Přijde mi že ani doktorka neví co s ním..

terisek2222
8. led 2023

U nas je to podobne, za posledni rok furt nemocny - kasle jak tuberak, rym a ucpany nos, teploty a to je ve skolce tyden a lehne,ale je mu je uz 5,5 a to bral vibovit,ale ten je pry na prd - coz jsme nevedeli. Má predepsany broncho-vaxom, četla jsem ze to dost detem pomohlo,ale u nas je i problem dojet jeden cyklus a to je 10 dni kazdy den prasek ale nesmi byt dite nemocny ani teplota tak se to snad zlomi,ale jsem uz z toho za nej hotova, vecne zavreny doma a to ma jit do skoly od zari. Ještě zkusíme tu imunologii, dela to nas alergolog,takze se s nim pak domluvime, to zkuste taky

lida9
8. led 2023

podporovat imunitu, co jineho - ovoce, zelenina, sport, solna jeskyne, inhalace, plavani, sauna, atd... prvni rok ve skolce je narocny pro vsechny... na druhou stranu proc neji ovoce ve 3 letech, cekas ze ho zacne jist sam od sebe az bude velky? to asi tezko... musi pomalu zacit ochutnavat i kdyby to melo byt stylem ze toho martanka dostane az ochutna kousek pomerance atd... at je lepe🙂

sangina
9. led 2023

Jisté přísloví říká ..před heřmánkem smekni..před bezičkou klekni...co takhle navařit bezový sirup z květů i z plodů..a denně lžičku..? je sladký a děti jej milují..je sice starý z dob babiček ..ale učinný

lenulen
9. led 2023

Prvni rok ve skolce je narocny pro vsechny. Davam klukum uz par let ke snidani caj s medem, martanka sem tam rybi tuk. Musim zaklepat, ze jsou nemocni zridka.