Noční kašel u pětiletého dítěte

markdolezal
12. pro 2016

Ahoj koníci,
mám pětiletého syna a už přes měsíc ho trápí noční kašel, kdy se u toho skoro dusí. Většinou má i stejný čas kolem půlnoci a trvá skoro půl hodiny. U doktora jsem už byla a prý mám zdravé dítě a dostali jsme na to fenistil. Který mu pomůže, ale když už to trvá tak dlouho tak jak je vidět neléčí. Už nevím co mám dělat tak děkuji za každý poznatek. Přes den občas zakašle, ale není to tak dlouhé jako večer. Spí teď s námi v ložnici, kde není prach, kytky skoro nic co by ho mohlo dráždit. Vlhkost máme kolem 50% a teplotu ca 19-20°C. Děkuji za poznatky, třeba mi pomůžete. MarkDolezal

lutshingha691
12. pro 2016

Máme to úplně stejně, zaráží mě že je to taky kolem půlnoci, když je suchý vzduch nebo rýma co dráždí ke kašli tak i blinka nic nezabírá, taky budu ráda za jakoukoliv radu

hojda
12. pro 2016

Mišpulníkový sirup - je super, že se dá použít na každý kašle, ale u nás i u kamarádek super zabírá na ten noční dráždivý kašel a je čistě přirodní!!!!! Vyzkoušeno osobně.

majkoz
13. pro 2016

@markdolezal Možná bych zvýšila tu vlhkost, mokrý ručník k topení,navíc třeba cáknutý Eucasolem, nebo nějaký odpařovač. Fenistil neléčí, jen mírní, ten bych nedávala. Mohlo by se možná jednat o alergii na roztoče, to je myslím také možné, sama jsem ji jako dítě měla. Zkuste se objednat na alergo, pokud jste to již neudělali, každopádně tím nic nezkazíte.
Jinak nám na dráždivý kašel vyhovoval sirup z DM- ten z lišejníků, bohužel už ho prý mít nebudou, zatím jsem marně hledala náhradu, tak určo vyzkouším toho Myšpulínka, díky za tip, @hojda 😉

hojda
13. pro 2016

@majkoz Ten lišejník byl taky dobrý, ale mišpulník je ještě o fous lepší! Hlavně je na všechny druhy kašle.