Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odsávačka soplíku a jak vyčistit nos měsíčnímu miminku?

nikitka2323
9. črc 2018

Doporucite mi nejakou odsavacku snopliku? Nebo nejaka cena rada jak vycistit nosanek mesicnimu miminku? Diky

popelka1984
9. črc 2018

https://www.lekarna.cz/odsavacky-hlenu/
mám odsávačku na vysavač Nosátko, jsem spokojená, je to rychlé. Prvně mi jí doporučil doktor když byl malému rok ale je i pro kojence. Bez problémů se tyhle odsávačky seženou v lékárnách nebo na netu

ariadna12
10. črc 2018

Cokoli pripojitelne na vysavac, urcite ne zadnou rucni, to jsou vyhozene penize (pro mne).

nikolaamiminko
11. črc 2018

Mam baby- vac na vysavac, je to v pohode, vzdy pred a po odsavani jeste prostriknu nosanek sterimarem (morska voda), odsavani vysusuje, tak aby nosanek nepalil. Jinak jak uz nekdo psal vyse, odsavacku jedine na vysavac, rucni nefunguje.

matkacekatelka
12. črc 2018

Ja koupila v lékárně čtverečky v balení po 500 kusech. Stojí to asi 40 Kč. Čtvereček sruluju a nosík opatrně vytřu. Sopliky se na to nalepí. Je to šetrnější než odsávačka

ahanka
12. črc 2018

Odsávačka na vysavač je geniálni. Vysavać stáhnout na minimum a neodsávat dlouho, jen dokud je co, většinou je to tak nějak najednou takovej chrchel. Před odsáváním jsem uvolnila sterimarem. Tři dny a bylo po potížích.

Sem začni psát odpověď...

Odešli