Jak vyčistit spáry mezi dlaždicemi?

markeeetka139
28. dub 2019

Ahoj holky, mám po celým bytě dlaždice světlé. Spáry jsou úplně černé a ja nevim co s tím už. Jak to vyčistit. Vypadá to hrozně :( nějakou radu prosím?

sudylichozrout
28. dub 2019

@markeeetka139 Rejzak a Cif 🙂

leilinka1234
28. dub 2019

Přesně. Koupím ten nejtvrdší kartáček na zuby, vezmu cif, jdu na kolena a drhnu 🙂

zelenaesmolda
28. dub 2019

@markeeetka139
parni cistic nebo se prodavaji primo sady na spary

kejt29
28. dub 2019

Ja pouzivam ty zazracne bile houbicky...

barchen
28. dub 2019

@markeeetka139 A bylo to bílé od nova? Protože jestli byla spárovací hmota tmavší, tak to bílé nebude. Pokud byla, tak pouze drhnout a drhnout.

t_era
28. dub 2019

Mne to myslim krasne slo savem koupelna

markeeetka139
autor
28. dub 2019

Jenže ja to mam po celým bytě 3+1 drhnout takhle celý byt to je hrozný. Dnes sem zkoušela a drhla se 5 dlaždic hodinu a stejnak to nejde úplně :(

markeeetka139
autor
28. dub 2019

Mám topení v podlaze takže hrůza

hanka_12345
30. dub 2019

Ja to vzala kartackem a cistou bodou, hned to pustilo,pak jsem vytrela.klasik saponatem

asojakova
30. dub 2019

Sodou ! Ze sody a vody udělat kašičku, napatlat, nechat chvilku působit a pak starým zubnim kartáčkem očistit.

queenmk
30. dub 2019

Mne na to doma zadne cistice spar nefungovaly, asi uz ta spina v tom byla moc zazrana. Ale da se koupit barva na spary (ja pouzivala Ceresit) a vypada to opet jako nove. Tedy temer, byla to docela patlacka... 😉

lucie01
30. dub 2019

Na spáry používám čistič na WC, naliju do spár, nechám působit a pak to vezmu ještě kartáčkem.

ivuska1986
1. kvě 2019

@markeeetka139 nejdokonalejší čištění, až mě oči čistotou Žabokrky byla kombinace domestosu na záchod a parního čističe za použití turbo kartáče - blbý je, že se Ti ten smrad z domestosu usadí snad i v pórech, ale stálo to za to. A parní čistič od Karcheru- nedám na něj dopustit- jednou takhle brutálně vycistis a pak už budeš jen hezky udržovat bez chemikálií, za použití páry. Má mnoho využití, podlaha, kuchyň- odmastis s tím i sporák, všechny usazeniny, topení, prostě pára zničí všechen humus v domácnosti

lucikf
2. kvě 2019

@markeeetka139 Na spáry je fajn WC čistič od Eurony. Naleje se to na spáry, nechá působit a smyje. Navíc to hezky voní.

karloskaivet
20. kvě 2019

Mě to vyzralo savo ale to smrdí a ten smrad je mi protivný. Pak jsem někde viděla colu a to fakt funguje. Koupím obyc colu a zachvili mám dole. Otázka je, jestli sparovacka nebyla tmavší. To bys mohla drhnout až do smrti a nikdy to bile nebude.

anavidol
13. led 2020

A co zkusit to obarvit spárovací hmotou? My jsme to dělali nedávno doma. Světlou jsme obarvovali na tmavou, protože ta světla už nebyla nic moc a vyčistit nešla. Na fotkách je vidět rozdíl.

zuzineckah
13. led 2020

@zelenaesmolda zkoušela si parní čistič? Já bych do toho šla. Na kolenou to dělat nebudu ani za boha😂