Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Operace tříselné kýly České Budějovice. Jak tam vše probíhá?

Kojenec (2 měsíce až 1 rok)KojeníKojení dětíOperaceKýla
katkaka77
24. led 2020

Ahoj, mám dotaz ohledně operace tříselné kýly. Za dva týdny to čeká 3měsíčního syna v Českých Budějovicích. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste tuto operaci v nemocnici v ČB někdo v nedávné době neabsolvoval? Jak vše probíhá od nástupu k propuštění? Jak je to s kojením - kdy se smí naposledy před operací a kdy po probuzení? Jak to dítě zvládlo? Budu ráda za jakékoli informace. Moc děkuji

lucckaaaa
29. bře 2020

Ahoj,našla jsem tvůj příspěvek. Uz to určitě máte za sebou,pohla bych poprosit jak to probíhalo ? Nas to bude taky čekat 🤔děkuji

katkaka77
autor
1. dub 2020

@lucckaaaa ahoj. Ano, máme to za sebou. Bylo to v pohodě, kojit jsem mohla naposledy ve 4 a v 8 na to šel. Mohla jsem si ho nést až před sál, potom jsem šla zpět na pokoj. Asi za 45 minut mi přišla sestřička říct, že to má za sebou a vše je v pořádku. Pak byl na dospavacim pokoji, tam jsem mohla být s ním. Po probrání z narkózy brečel, dostal ještě něco na spaní do zadečku a spinkal. Celou dobu jsem ho chovala. Asi po 2 hodinách jsme mohli na pokoj a mohla jsem ho nakojit. Byl ale naštvaný a asi mu nebylo ještě dobře, tak moc nechtěl. Potom si ještě zdrimnul a po probuzení se už hezky napapal a vykakal a bylo mu dobře, pořád se na mě smál 🙂. Další den ráno přišla vizita, prý vše v pořádku, tak jsem se zeptala, jestli už nemůžeme domu, tak prý ano. Jizva se mu krásné zahojila, mohl dělat vše, ležet na bříšku atd. Opravdu o tom pak už ani nevěděl. Celkově se opravdu není čeho bát, ale vím, jak ti asi je, není to nic příjemného, ale jsou i mnohem horší věci. 🙂 nad jsem tě alespoň trochu uklidnila. Pokud se chceš ještě na něco zeptat, tak dej vědět. Měj se a držím palce 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru