Osypaná pusinka, čím ji mazat?

kaijko
29. zář 2015

Holky, poradite cim mazat dcerce osypanou pusinku? Vzdy kdyz zacne byt chladneji, tak se ji okolo rtiku rozjede "vyrazka". Rostou ji zoubky, tak hodne slinta a ulitava na cucani palecku.. Uz minuly rok jsme se toho horkotezko zbavovali.. Zkousela jsem sudocrem, bepanthen, imazol,... a nic nezabira :-/ Diky

naho31
30. zář 2015

Zkuste použít Bepanthen sensiderm. Ten jsem používala na synka já. Má jiné složení než ten obyčejný. Pokud by nic nezabralo, zasla bych k doktorce. Ta poradí.

sukuba1
30. zář 2015

Ahoj, Neli se cca v roce udělali červené flíčky ( jakoby osypání) okolo pusinky a vůbec se toho nešlo zbavit, už jsem byla zoufalá a u dvou doktorek, nakonec mi setřička doporučila mastičku od Bioderma ABC Derm Péri-oral. Říkala jsem si, že taková komerční značka a vůbec už jsem tomu nedávála naděje, ale do dvou dnů pryč !! Ještě teď mi trochu toho krému zbylo, tak občas když je nějaký náznak tak jí to raději máznu a hned je to fuč. Zkus to.

kaijko
autor
5. říj 2015

@naho31 prave ani dr nepomohla. Uz jsme dostali i atb mast a zadny vysledek.. Ve finale to minuly rok zmizlo ani nevim diky cemu, skoro samo..
@sukuba1 do dvou dnu? 😕 Ja mam ten sami nazor na tuhle znacku.. ale asi to zkusim..
Holky diky

sukuba1
5. říj 2015

@kaijko za pokus to stojí, snad to pomůže, držím palce.

katy48
14. čer 2019

Za mě produkty od JUSTu kamaradka bojovala s cervenou pusinkou u maly 4 mesice a dostaly na to kortikoidy po mesici pouzivani produktu od JUSTu je mala naprosto bez flicku

bayt
14. čer 2019

@kaijko Já bych teda chemii nedávala, kor okolo pusinky. Synovi se naopak dělávala nejvíc vyrážka z chemie. Tak třeba Weleda...? A co nejčastěji otírat dosucha plenou 🙂