Pálení při čůrání, máte zkušenost?

Mám skoro 2letou holčičku a dnes odpo začala při čůrání říkat "pálí".Nemáte s tím někdo zkušenosti???
12. črc 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá na zánět močových cest, u nás zabral brusinkový sirup z lékárny
12. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To budemozná zánět močových cest, a pálí to tedy pekelně. Nevím, co se může dávat malým dětem, ale zkusila bych brusinky, sušené, brusinkový džus, myslím, že i odvar z celeru může pomoci, ale nejlíp bude dojít k dr. rovnou s močí, v moči se také může objevit krev, tak zkus kouknout, jaké má to čurání barvu a taky se jí bude chtít čurat hodně často, jestli je to zánět, ale vyčurá jen malinko.
12. črc 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to vypadá na zánět močového měchýře. Pokud je to v začátku, tak pomáhá cokoliv s brusinkama. Existují tabletky, sirupy, džusy, čaje.... Pokud je to už horší, nepůjde to bez dr a ATB. Já jsem si tím prošla několikrát.Není radno to podceňovat. Moje babička to u mě podcenila a já čůrala krev v naprosto šílených bolestech. Radši bych vzala moč k dr, jak radí ostatní.
12. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpěla jsem tím taky zhruba od 2 let. Myslím si taky, že je to zánět močových cest. Holčička musí, co nejvíce pít. Taky mi ponáhalo zahřát podbřišek třeba v teplé vodě. Zkus jí dát něco na bolest a ráno určitě, jak radí holky s močí k lékařce. Fakt je to dost bolestivé, tak ař jí dr. něco dá. Pokud se to chytí v začátcích, ani to třeba ty antibiotiuka nemusí být. Pomáhá i urologický čaj, ale nevím, jestli takhle malá ho může.
12. črc 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak všeci píši asi zánět močových cest a ráno určitě frčet k doktorovy aby pak s toho neměla zánět ledvin a hodně pít at hodně čurá at se to pročištuje ,ale taky bych zkontrolovala zda nemá trhlinku na pipince nebop v okolí to muže taky zpusobit pálení jak se na to dostane moč
12. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zřejmě zánět močových cest, hodně pít, výborné jsou brusinky, změř teplotku. Určitě zajdi k dr. , opravdu se to může rychle rozšířit na ledviny. A jak píše lukza o tý trhlince, taky dost pravděpodobný . Tak ať jste brzy fit
12. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pamatuju, že jsem to mívala jako malá a kupodivu nejvíc mi zabralo umýt jenom vlažnou vodou a namazat Niveou... Jinak ale hlídat teplotu, brusinkový džus ředěný vodou, nic moc sladkého a fakt koukni na tu trhlinku...
12. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud tam tedy nemá nějakou trhlinku, která by jí pálila, tak hlavně hodně pít!!!!! To je strašně důležité mít dostatek tekutin. Brusinky jsou přírodní, ale pokud by jí to bolelo, tak něco na bolest a ráno bych šla k doktorce-vemte pro jistotu ranní moč.
12. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě močák! honem pro léky..
13. črc 2012 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zánět močových cest nebo ale taky nějaký zánět pochvy-nebyli jste se někde koupat? Každopádně by to chtělo vyšetřit moč a případně stěr z pochvy...Hodně pít, nic agresivního ( džusy, colu, multivitaminy apod. dráždidla, nejíst citrusy atp.), jako první pomoc lze okoupat prdku ve slaboučkém roztoku hypermanganu-opravdu jen dvě tři zrníčka a jemně namazat např. saforelle krémem...
13. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Mam tri leto syna, a od vcera mi rika ze ho boli pri curani. Co mam delat??Dekuji za rady
6. dub 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestáhl si prudce předkožku a nepopraskala mu?
6. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek