• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po operaci kýly má červený flek až k pupíku, co to je?

Ahoj, včera jsme byli s Tomáškem na operaci nadpupeční kýly. Vše proběhlo na jedničku, ale dnes koukám, že má okolo jizvy červený flek až k pupíku. Nevíte někdo co to může být? :frowning2:
12. zář 2012 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci8 ahoj, těžko hádat, když to nevidím. Jak to má velké, jak vypadá jizva, je to nějak vystouplé, teplejší...? Napadá mě reakce na dezinfekci, příp. infekce v ráně. Každopádně bych nad tím takhle doma nepřemýšlela, bylo by lepší vzít Tomáška na kontrolu tam, kde ho operovali.
14. zář 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helulela - Děkuji za odpověď, ale už to má dobrý. Asi to bude jak jsi říkala reakce na dezinfekci, protože tam druhý den ráno už nic neměl. Rána mu nehnisá a je to hezký. :slight_smile:
15. zář 2012 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci8 to je super, že už je to v pořádku. Ještě by bylo dobré zjistit, co to bylo za dezinfekci, aby se jí příště radši vyhnul. Ať se všechno pěkně zahojí:slight_smile:
15. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helulela -řeknu to v úterý na kontrole. Třeba to měl i z toho jak to bříško přes den namáhal. Je těžké udržet dvouleté dítě v klidu :wink: .
Ale děkuji za rady. :slight_smile:
15. zář 2012 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci8 nemáš za co, mohlo to být cokoliv, hlavně že je to pryč :slight_smile:
15. zář 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry večer chtěla bych se zeptat co znamena červeny pupik, zatim tam nic nevidim ale přesto měto zarazilo,mužete my poradit zda to neni naznak kyly.děkuji :frowning2:
24. únor 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek