• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Popraskané žilky v obličeji miminka. Co pomůže?

Ahojda zdravím všechny a potřebuji radu,moje 4 měs dcera má u nosánku shluk popraskaných žilek :frowning2: když se narodila měla tam jen 2 tenoučké čárky,ale jak ted roste tak se jí to zvětšuje,doktorka tvrdí,že se jíto vstřebá,tak jsem Vás chtěla poprosit jestli s tím nemáte někdo zkušenost,jestli neexistuje něco,po čem by se jí to lépe vstřebávalo.Předem moc děkuji za rady :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nechci být skeptocká,ale sestřenka se s tím taky narodila a má to do teď :frowning2: Snad to u vás bude jiné :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono je prej několik druhu těhle popraskaných žilek,v pozdějším věku se to dá řešit i laserem :unamused:
9. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš tak doktorka musí vědět,že se to vztřebá :slight_smile: Jinak neporadím,nevím jestli na to něco je.Snad holky poradí nebo se zeptej v lékárně :wink:
9. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono teda abych to upřesnila,my nevíme jestli se s tím narodila,po císařským řezu ji hned odvezli na JIP a byla připojená na ten ventilátor,odpojily jí hned druhý den,ale tu dlouhou náplast pod nosánkem tam raději ještě nechali,že prý kdyby něco,tak tam ty hadičky zas zastrčej,odlepili jí to asi za 5 dní a měla to přesně pod tou náplastí....
9. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, vidím že moc odpovědí zde není tak jen dohodím web odkaz w angličtině. Pro ty co neumí anglicky pomůže strejda Google.
http://www.healthline.com/health/hemangioma#Diagnosis4
6. říj 2016 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek