Proti horúčke dávate čípky alebo sirup?

erimi
7. led 2017

maminky, proti horúčke dávate čípky alebo sirup ?

lv
7. led 2017

Podle věku, malým jsem dávala čípek, rychleji zabere, a také u zvracení jsem dala přednost čípku. Sirup mají ovšem raději.

erimi
autor
7. led 2017

@lv ďakujem, ešte je maličký, sirupček vygrcká, čípok neznáša☹ pri čípku plač a krik☹

lv
7. led 2017

@erimi no, pokud sirup zvrací, je nutný čípek, přes nepříjemné pocity u aplikace. Natři konečník vazelinou.

odula
7. led 2017

@erimi já když jsem dávala čípek, tak samozřejmě špičkou dolů aby nedráždil konečník zevnitř a tu část kterou jsem zaváděla napřed jsem uhladila aby nebyla ostrá. A samozřejmě zadelku pořádne promáznout 🙂

erimi
autor
7. led 2017

@odula ale akože špičkou dolu ? otočila si čípok ? tak tú rovnú časť mám dať dnu ? ďakujem

odula
7. led 2017

@erimi jako - ja nevim jak to mam popsat. Prostě zavést čípek tou rovnejsi částí do zadelky, aby pri zavádění ta špička směřovala směrem ven - smerem k tobě jakože... Chápeš 😉 přičemž tu rovnejsi část čípku zakulatim a ohladim aby sla do zadečku líp a pořádně maznu prdelku olejikem.

twistinka123
7. led 2017

@odula cipek se zavadi prave tou spickou. Aby to tak lepe klouzlo.tou rovnou bych to teda nedala

twistinka123
7. led 2017

@odula ja sem tele pardon ano napsalas to spravne🙂

odula
7. led 2017

@twistinka123 jo, jenže když to zavedes tou špičkou, tak to zevnitř naliha tou rovnou, dráždí to konečník a bolí to a děcka maj tendenci to tlačit ven. Takhle jak jsem to popsala @erimi me to ukazovala sestra na pohotovosti.

odula
7. led 2017

@twistinka123 chápu 😀 ono se to fakt hodně blbě popisuje... 🙄 fotku dát je taky blbý... 😉

twistinka123
7. led 2017

@odula jj dobre ja si to blbe precetla🙂 uz chapu🙂 jasny spicka ven je lepsi🙂

erimi
autor
7. led 2017

@odula ďakujem, chápala som len som o tom ešte nepočula, o hodinu aj vyskúšam, ojoj☹

odula
7. led 2017

@erimi myslím na vás, hlavně ať se maly(mu) uleví a je líp 🙂