Průjem po pivě. Mají i Vaše děti?

8. led 2021

Ahoj holky.
Mají i Vaše děti po pivě průjem ?

eloise02
8. led 2021

Néé, jenom po rumu.

wladimira
8. led 2021

@eloise02 😂🙏🏻

leilinka1234
8. led 2021

Kvalitní pivo, kvalitní stolice! Dej na stůl Plzeň a bude mít ho*na jak ze žurnálu!

sudylichozrout
8. led 2021

@leilinka1234 😆😆😆

sudylichozrout
8. led 2021

Pivo pije jen mimino, ale prujem po nem nema. Starsim liju wizoura, aby vedely hned od mala, co je to dobre piti. Prujem po nem take nemaji, ale hodne po nem spi! 😀

sudylichozrout
8. led 2021

@eloise02 😆

hojda
8. led 2021

Záleží na značce....to říká manžel, že po některém se hned po.....

amazonkajanik
9. led 2021

To jako jak? Doufám,že je to myšleno,jako že matka si během kojení dala pivo a dítě se následně posr ...

kuttu
9. led 2021

@amazonkajanik Obávám se,že ne,ze to dítě pilo pivo samo 🙈🤦‍♀️🤦‍♀️

amazonkajanik
9. led 2021

@kuttu a jeje...
Jako,ještě bych brala nealko pivo a záleží na věku dítěte. Mě dávali decku nealka,když jsme opekali spekacky,ale to mi byly už nějaký 4roky,na lepší trávení. Děda mě pro změnu trápil pelynkovym čajem 🤢

michaela666
9. led 2021

Hlavně mu nedávej Ježka, to je takový samoser co odrovnal na akci 50 dospělých chlapů.

gramar
9. led 2021

Jo a Corgoň (pro případ že bys zvažovala zahraniční značku) je taky k posrání...
@sudylichozrout No já to rovnou vzala přes mák, však co se v mládí naučíš, ve stáří můžeš šňupat, ne...

jako_mala_holka
9. led 2021

To byla ta Corona, ne?

marketanova
9. led 2021

Dobrý den, nevíte co mám použít za přírodní doplněk, když trpím na průjem. Třeba něco bylinného?

gramar
9. led 2021

@marketanova Doporučuje se banán nebo vysokoprocentní čokoláda... 😉

amazonkajanik
9. led 2021

@michaela666 tohle svinstvo,dovolující se nazývat pivem,jsem měla jednou přímo v Jihlavě. Chtěla jsem si napravit chuť bavorákem a když na mě barmanka civěla jak vyvoraná myš, co že to chci,raději jsem zmizela 🤣

amazonkajanik
9. led 2021

@marketanova rýže,rýžový vývar, mrkev,banán,dieta...

michaela666
9. led 2021

@amazonkajanik My ho poznali taky v Jihlavě...Parádička víkendová akce v zámeckém parku, celkem 8 toyek a v sobotu ráno pánské osazenstvo s hajzlákem v ruce stálo fronty se staženýma půlkama. 😀 Ještě že pivo nepiju...Někteří tam proseděli celý víkend. To je výplach střev s pěnou když se hospodskýmu povede správně natočit.

gramar
9. led 2021

@michaela666 perorální klystýr... :D

amazonkajanik
9. led 2021

@michaela666 sakra, kam dali rozum,dyť je to kekel. Jsem pivař, pár značek jsem už ochutnala,ale Ježek chutná,jak 14dní neproplachle trubky. To už radši Van Pur z Kauflandu 😁 jinak mě krásně pročistí Pilsner a nefiltrovany Dudák 😂

michaela666
9. led 2021

@amazonkajanik V pátek večer dopili vlastní zásoby a vydali se odvážně k výčepu. Míchali to s medovinou, aby to bylo pitelné. V sobotu odpoledne vzali auto a místního vietmance( vesnice kousek od Jihlavy) útokem - chtěli si spravit chuť lahváčem. Od té doby nejezdíme bez zásob tam, kde se točí Ježek. Jinak pijí radši vodu. 😀

paja26
11. led 2021

A připadá Vám normální, aby děti pily pivo?

te_reza
11. led 2021

@paja26 klid, troll😂

2hanah
11. led 2021

Tak ty máš dost🤦🏼‍♀️

2hanah
13. led 2021

@marketanova Já bych to řešila probiotiky hlavně a jinak, pokud je průjem infekční, jakože viróza, tak Endiaron, pokud je neifekční, pouze stresového původu, tak Loperon, klidní mechanickou střevní peristaltiku ze stresu, ale pokud trvá infekční průjem dlouho nebo se často opakuje, určitě to chce doktora a vyšetřit nebo imunologa, umí podpořit imunitu od infekcí.