Průjem s příměsí krve

luckasretrova
2. srp 2017

Holky, potřebuju poradit. Byli jsme v Chorvatsku a 3tí den (minulou středu) dcera 4 roky dostala horečky přes 39, přidalo se zvracení a šílený průjem. Jeli jsme k doktorovi a dostala hidrasec. Doktor řekl, že vir.Horečky pomalu ustupovaly, zvracení přestalo. Průjem nejprve žlutý, pak zezelenal. Zlepšil se na kašovitou konzistenci a byl asi 3x denně. V pondělí jsme přijeli a dceři už bylo dobře, tak jsem k doktorovi zatím nešla. Dobrala hidrasec a dala jsem jí enterol. Už je bez teplot, ale stolice je pořád kašovitá a dnes jsem tam našla stopu krvavého hlenu. K doktorovi s ní půjdu hned ráno, dnes už tam nikdo není. Ale chci se zeptat, nemáte někdo zkušenost, co by to mohlo být? Nestalo se vám to někdy s tou krví? Díky

eli_luc
2. srp 2017

Ahoj, u nás se hledala příčina a nakonec to byla alergie na UM, bylo to úplně náhodou taky po viróze s horečkou a průjmem, ale trvalo to déle už se jim to nechtělo líbit, tak jsem změnila UM na allergy care a zmizelo to do 14 dnu. U vás to může být inásledek té nemoci pokud měla průjem silný, určitě to sleduj jestli se to vyskytuje pravidelně a třeba to bylo jen jednorázově a sliznice se brzy zahojí. Držím palce

luckasretrova
autor
2. srp 2017

Díky moc, snad to tak bude. Teď trůní, tak se děsím co tam najdu, až se zvedne.

dolda
2. srp 2017

@luckasretrova dcera měla na jaře něco podobného a po výsledku stěru se zjistila salmoneloza, také zelená stolice s příměsí krve, něch udělat stěr, ale stejně se nijak neléčí ;)