Pupeční kýla?

sarahsimona
13. lis 2023

Ahoj, přijde vám to jako pupecni kyla? Dnes mi kamarádka řekla, že si mysli, ze je to kyla.

kristyn86
13. lis 2023

Pokud ano,tak malinka. Syn to ma trosicku vic. Prakticky se to nejak neresi. My jsme jen sledovani. Jako miminku jsme mu to lepili. Ale detska si toho i vas nevsimla? Mel to takhle vzdycky?

sarahsimona
autor
13. lis 2023

@kristyn86 Dětská nic neříkala a přijde mi, že to je teď asi trošku větší, než bývalo

lvl16
13. lis 2023

Asi ano, syn to měl stejně.

sarahsimona
autor
13. lis 2023

@lvl16 A byli jste na operaci nebo jak se to řešilo prosím? Děkuji

lvl16
13. lis 2023

@sarahsimona Nijak, jakmile se mu zpevnilo břišní svalstvo, tak to skoro zmizelo 🙂.

sarahsimona
autor
13. lis 2023

@lvl16 Dobře, děkuji moc🙂 to jsem ráda. Dětská doktorka si toho prave ani nevšimla, ale je možné, že to ani v tu dobu neměl, jak jsme u ní byli.

kristyn86
13. lis 2023

Ano,jak pise pani. Toto je malinko,to neni na operaci. Muze se to vekem zlepsit,zmizet. Zminte se pani doktorce na prohlidce. Syn to ma od miminka. Detska nas poslala na chirurgii. Meli jsme to prelepovat naplasti,aby se to stahlo. To nepomohlo. Takze jsme jednou za rok,dva chodili jen na kontrolu. Ted je mu 7 let.

sarahsimona
autor
13. lis 2023

@kristyn86 Dobře, moc děkuji za uklidnění. 🙂

sarahsimona
autor
13. lis 2023

@kristyn86 A zmizelo to nebo ji Vas syn stále má?

kristyn86
13. lis 2023

@sarahsimona Pupik ma stale takhle vystouply,ale pry je to vevnitr zatahle. Dokonce nam v Motole rekli,ze u kluku to ani v tomto stadiu neresi operacne. A to syn mel vic nez vase miminko.

lussy90
5. bře 2024

Syn 5 let ma taky vystouplej pupík , hrozí mu operace , tak máme rok na cvičení, chodíme ke kvalitní fyzio a zmenšilo se mu to. Musíme každý den cvicit

krisstina93
5. bře 2024

Možná malinko, mám to tak já i starší syn, Dr říkala ze to mám jen sledovat a řešit, kdyby se to zvětšovalo. Jak se zpevnily brisni svaly, tak to žádné problémy nedělá.