Pupeční kýla - může se vrátit i po operaci?

christiine
10. únor 2019

Ahoj.
Je tu někdo, kdo poradí, nikde nemůžu dohledat co potřebuju.
Je možné, že se může kýla vrátit i po operaci?

mola182
10. únor 2019

J jsem četla,že ano.

christiine
autor
10. únor 2019

@mola182 Mockrát děkuji.

vacel1
10. únor 2019

@christiine ano, vrátila se mi, ale podotýkám, že jsem úplně nedodržela zákaz nošení syna-měl 3 měsíce v době operace

christiine
autor
12. únor 2019

@vacel1 děkuju, můžu se zeptat. Po jaké době se vrátila?
Mě se to netýká,ale mého syna. V listopadu byl na operaci.

vacel1
12. únor 2019

@christiine no na druhou operaci jsem šla za rok a půl po první a po té je to už dobré(6let). Zvládla jsem u těhu bez problémů. Teprve má jít? Já myslím, že pokud dodrží ty pokyny, tak to bude dobré.

christiine
autor
13. únor 2019

@vacel1 Teda, tak to jsi měla náročný. Už na operaci byl, čekaly jsme až bude mít aspoň 5kg, aby ho mohli operovat. Pár dní se mi právě zdá, že se mu vrátila. Nicméně, dnes jedeme k Dr., tak uvidíme.

vacel1
13. únor 2019

@christiine takový drobeček a už ho trápí... No tak uvidíš, myslím, že u těch miminek je to horší s tím jak pláčou... Držím pěsti, ať je to v pořádku 🍀

christiine
autor
19. únor 2019

@vacel1 Vše v pořádku, uff.. to vystouplé je jen přebytečná kůže. Děkuju za podporu. 💐

vacel1
19. únor 2019

@christiine super 👍 tak jenom pěkně mazlit a nenechat plakat ❤️

christiine
autor
19. únor 2019

@vacel1 ❤️💕

lisianne
8. bře 2020

Potrebuji se poradit. Jsem 4 m po cisari. Udelala se mi tzv. Kyla v jizve, na sonu namerili 3 cm x 9 mm. Hned mi dali kylni pas, ktery mi aspon trochu mirni bolesti. Bez nej by se to nedalo.Mam se rozhodnout jestli koncem kvetna podstoupim operaci nebo to odlozime.Planujeme jeste jedno mimi.Jak byste se rozhodly? Ted operace, mala v kvetnu bude mut 6 mesicu nebo to oddalovat? Ale zase se pronese. Manzel muze byt max mesic doma na homeoffice....Nedokazu si v tehu predstavit kylni pas...mam dilema.