Pupečníková kýla u miminka, pište prosím zkušenosti

lucie009
26. bře 2016

Je tu nejaka maminka, ktera mela pupecnikovou kylu u miminka???? Malemu jsou 2,5 mesice a pediatr doporucil operativne odstranit.... Chci s timto problemem ject do Motola.... Prosim piste zkusenosti... Jak probihal zakrok... Jak dlouho trval.... Kolik dni budu hospitalizovana... Kolik budu platit???? Atd... Dekuji

soyevita
26. bře 2016

@lucie009 Ahoj ,dcera měla taky pupeční kýlu.Ve Španělsku to vůbec neřešili.Tady mi pak v 6letech,že je operace potřeba do budoucnosti.Pořád jsem to odkládala.Pak se jí to samo spravilo.A je to opravdu tak špatné?Já bych takhle malému miminku nikdy nenechala dát narkozu,pokud mi mu nešlo o život,nebo nehrozily nějaké vážné komplikace.Mám bratra,který byl na operací s kýlou ve 2měsících a zůstal z něj celý život těžce tělesně postižený ležák-díky narkoze.Tím Tě ale nechci strašit.Prostě nešťastná náhoda☹.Ale poinformuj se u více odborníků.Třeba Ti chirurg řekne,že to není zatím potřeba.Platit by se za to nemělo nic,hospitalizace je krátká,ale u miminka to bude delší

raduska21
26. bře 2016

Dcerka byla v roce na operaci a uplne v pohode, trva to cele cca hodku i s dospanim... Ten den pak prospala cely, druhy den uz si hrala normalne.... Pak byly cca 3 kontroly u doktora. Krasne se ji to hojilo a hlavne, kdyz je tak mala neboji se doktoru a za dni si to uz ani nepamatuje.... Za me bych ji to dala operovat, asi ne hned kdyz je tak mala, ale pozdeji urcite, treba se ji to zatahne samo az posili bricho

alboo
26. bře 2016

@lucie009 chapu obavy, ale aby někdo operoval takhle male dite, tsk by kyla musela byt velka a delat nejake problemy. Vetsinou se ceka. Nic se neplati, nevim ani co bys chtela platit. Jinak jr to většinou chvile. Na sale je sice dyl, ale hodne zabere nez se vse nachysta. Za par dni se jde domu