Používáme cookies. Více informací zde. OK

Pupínky na pinďourkovi podobné akné. Máte zkušenost?

mysulka
25. únor 2009

Ahoj mamky, našla jsem pupínky na pinďourkovi podobné malým zapáleným beďárkům nebolestivé na dotek nemáte s tím některá zkušenosti?

Na kožním má dovču a v lékárně nám zatím dali jen nějakou mastičku, jsem ráda za jakoukoliv radu.

Děkuju

vefa
25. únor 2009

sestřenka říkala že něco podobného měl malý a že jim napsala mudr imazol a za 2 dny se to ztratilo, je to taková pasta na opruzeniny, nám to teda kožní napsala na exém a taky to funguje.

linda02
25. únor 2009

ahoj též se přidávám kup IMAZOL fakt rychle pomáhá je to jakoby pasta která vysušuje používáme taky a fakt jsem spokojená 🙂 😉

mysulka
autor
25. únor 2009

Máme z lékárny cremor holt - holtův krém, taky taková hutná pasta a nějak mi smrdíkuje po naftě :( -mělo by to taky nějak vysušit, nevíte jaký je mezi tím a Imazolem rozdíl a Imazol je jen na předpis?

A děkuju 😉

vefa
25. únor 2009

holtův krém neznám, ale zkus ho a uvidíš, třeba to pomůže. Imazol je i na netu, tak to bude asi i volně prodejné.

motol
25. únor 2009

mysulka,my to ted máme taky a koupila sem bepanthen a už se to ztrácí 😉

mysulka
autor
26. únor 2009

ten jsem dávala taky i tu mast a nic moc, ale zabral zatím ten holt.

Mám na ty popínky 3 diagnozy - kopřivka, potničky a nebo je to plíseň, která vzniká když rostou zoubky tak se nějaká brebera dostane do trávicího ústrojí a jak vyjde ven, tak tam dělá takovouhle neplechu, tak uvidíme, co se stane dál.

Sem začni psát odpověď...

Odešli