Pyeloplastika u dítěte. Máte zkušenost s lidským přístupem?

monykatvrda
8. říj 2020

Dobrý den, čtyřletý syn musí podstoupit pyleoplastiku. Máte prosím někdo zkušenost s nemocnicí, ve které zákrok provádí a zároveň nechají rodiče po co nejdelší dobu s dítětem? Mám na mysli zejména čas před narkozou a pak pobyt s dítětem po operaci na jipu. Předem děkuji za vaše zkušenosti.

kirunka
8. říj 2020

Dcera toto podstoupila v Olomouci..personál perfektní na operační sál jsem ji nesla sama a předávala a pak volali že už se poveze ze sálu taky jsem tam mohla u toho být..a na Jipu byla dva dny a mohla jsem tam být od rána až do večera.. 🙂 zavíralo se tam myslím v 10 večer 🙂

monykatvrda
autor
9. říj 2020

@kirunka Moc děkuji za odpověď! Takovou nemocnici přesně hledám! Nevíte prosím jméno lékaře? Abych se mohla objednat ke konkrétnímu člověku 🙂

monykatvrda
autor
9. říj 2020

@kirunka A můžu se ještě zeptat, kolik bylo v době operace dceři let? Na stránkách Olomoucké nemocnice píší, že zákrok u dětí provádí až od osmi let věku 😕

kirunka
9. říj 2020

@monykatvrda operoval ji pan doktor Smakal byla tam ve trech mesicich 🙂 od osmi let se operuje "roboticky" mensi deti se operuji "klasicky" 🙂

andula07
24. dub 2023

Dobrý den, chtěla bych obnovit diskuzi. Jak jste prosím dopadli? Syna čeká to stejne...