Rekonvalescence miminek po užívání antibiotik

Maminky, jestli některá nevíte která probiotika jsou opravdu dobrá a učinná pro vaše miminka, tak vyzkoušejte Biopron Junior. Je opravdu super. Nám moc pomohl, už jsem ani nedoufala. Muzu fkat doporučit.
helcenka
4. kvě 2012
@oliinkaa - tak já mám s tímto probiotikem zcela opačnou zkušenost. Doporučila nám ho mudra, ale ne po antibiotikách, bylo to z jiného důvodu, a dcera po něm tak strašně blinkala, vždycky vyblinkala celou dávku jídla - zkoušela jsem jí ho dávat do přesnídávky, do mléka... A vždycky všechno vyblinkala.
Ono je to strašně individuální, každému opravdu vyhovuje úplně něco jiného.
navi
4. kvě 2012
Nám pomohl moc 🙂 Míša měl v zimě patery antibiotika a byla to hrůza, totálně rozhozené bříško ]-( v nemocnici dostával jiné probiotika, doma jsem mu dávala Biopron v sáčcích a ten měl účinek rozhodně lepší!
Ale je pravda, že každému miminku vyhovuje něco jiného 😉
gabriela_x
6. čer 2012
Tak nám teda také hrozně moc pomohl, nic nezabralo, jen toto ano. Za což jsem byla děsně ráda. Ale souhlasím s názorem, že né na každého to působí stejně. To už musíte vyzkoušet.
oliinkaaautor
12. čer 2012
Tak samozřejmě, že ne kazdému to vyhovuje, ale nám dost pomohl a vim i o mnoho dalších kterým to také pomohlo. Někomu to nesedí, to je jasný. Kazdý tvoreček je jiný. to i my 😉. Ale pokud uz jste vyzkouseli vsechno mozne, tak toto se taky vyplatí zkusit. My uz taky neverili, ze vůbec něco zabere.
gabriela_x
25. čer 2012
Přesně tak. Taky mám kolem sebe maminky, který to taky davali svým malým a pomohlo jim to. Ale je to stejné, jak u nás dospělých, taky všechno nefunguje na kazdého stejně. Kazdej sme jinej 🙂
oliinkaaautor
12. črc 2012
To je pravda, v tom s Vámi souhlasím :🙂 Kazdej jsme jinej...tak to je a bude. Tak at kazdej vyzkouší co chce, jen ze nám to moc pomohlo a az tojsem ráda, tak jsem to chtěla doporučit dál. Ublizit by to nemelo , kdyz pisi ze to je prirodní, tak ze tim nic nikdo nezkazi
luthien.k
12. črc 2012
Já pro miminka, obzvlášť pokud jsou v rodině nějaké alergie, astma, ekzémy, doporučit nemohu, a to z důvodu zbytečného vanilkového aroma, na které má řada atopických dětí reakci.
gabriela_x
25. črc 2012
@luthien.k
Myslíte Biopron ?
Ono je vázne tezke .. nemuze kazdemu vyhovovat vse...to tak proste bylo je a bude.
sarinecka61
26. črc 2012
Dobrý den maminky, tak jsem se o tom Biopronu bavila s kamarádkou a říkala, že jejímu synovi taky moc pomohl, ale že její známé třeba vůbec, takže to asi vázne zálezi na díteti jak to pojme jeho malické tělícko. Ja mám s malou taky docela problémy poslední dobou, a tak to mozna taky vyzkouším, zda to u ní zabere či ne. Snad se tim nic nemůže stát.

Začni psát odpověď...

Odešli