Rotaviry. Za jak dlouho to přešlo?

arwen666
21. bře 2022

Ahoj holky měly vaše děti rotaviry? Syn byl i v nemocnici kvůli dehydrataci dneska to je 5 den a je porad dost unavený. Za jak dlouho to u Vas přešlo? A kdy přestává být infekční? (Partner se zapomněl v nemocnici zeptat)

arwen666
autor
21. bře 2022

@arwen666 ještě má ridke kakani ale už jen 2-3denne

hezz17
21. bře 2022

@arwen666 v nemocnici jsme byli 4 dny. Ridky bobky mel jeste asi 3 dny. Bylo nam receno, ze 10 dni od testu nesmi do kolektivu. Unaveny a hodne spacy byl jeste par dni po propusteni.
2roky veku.

arwen666
autor
21. bře 2022

@hezz17 také byl v nemocnici 4 dny a dneska dostal chuť k jídlu ale začal víc kakat asi 6×už tak doufám že je to jen z toho že toho snedl tolik🙏

arwen666
autor
21. bře 2022

@hezz17 a mám doma 3 měsíční slečnu tak mám strach ať to nechytne taky nedotýká se jí držím je v nějaké vzdálenosti a pořád jsi myju nebo dezinfikuju ruce než ji vezmu když jsi hraju se starším 🙈

andelka
22. bře 2022

Syn měl rotaviry zrovna když jsem rodila. Měli jsme v úterý návštěvu ( chlapeček taky skončil v nemocnici,ale dozvěděla jsem se to až zpětně), ve čtvrtek to začalo u nás, v pátek večer jsem rodila. V pondělí šel manžel s malým k Dr. Když jsme se vrátili z porodnice,byl pohubly, bledší,ale už v pořádku. Takže to trvalo asi týden. On vždycky hodně pil,takže dehydratovany nebyl. My jsme teda nevěděli, že to jsou rotaviry. Miminko od staršího nikdy nic nechytlo.