Rýma u 11m batolete

bauskka
21. zář 2018

Ahoj maminky dcera 11m odeme chytila rymu. Doufala jsem, že jí nechytnete ale stalo se 😥 poradíte jak se ji nejrychleji zbavit a co vám na ní nevíce pomohlo? Děkuji

kackacka37
21. zář 2018

@bauskka je to nepříjemný no známe, pokud není zelená, kup sterimar s mědí, na ucpaný nos, a proplachuj a odsavej, vyloženě položit dítě na bok, pod nos plenu, do horní dírky a pořádně propláchnout ať to vyteče spodní, pak otočit...

becicka
21. zář 2018

My vždycky odsajeme a stříkneme Vincentku. Na šlapky kapku tymiánové masti od Justa preventivně celou zimu.

miba10
21. zář 2018

Nasivin pro novorozence a odsavat

bartakova_veronika
22. zář 2018

nám je od lékařky vždy doporučen nasivin a hlavně neodsávat zbytečně ... ono se jí po kapkách uleví ... sice to bude trvat klidně i 10 dní ale to zvládne 🙂 nejlepší je i vyvýšit hlavičku během spaní, ale to záleží také na prckovi ... malé to ze začátku nevadilo ale teď už delší dobu mi z toho sjíždí protože mi cestuje po celé postýlce, takže u nás tohle bez šance .. mě třeba malá někdy od 8-9 měsíce odsávat vůbec nechce a já jí do toho ani nenutím .. nechci se s ní prát ... hlavně já používám odsávačku pouze obyčejnou - ne přes vysavač ... a naše lékařka i odsávání nedoporučuje ... to už potom opravdu nutnosti kdy rýma je opravdu dost silná

kajos12
27. zář 2018

Ahoj,
když byla dcerka menší, vždy byl postup stejný - zvýšit matraci na straně, kde má hlavičku, kolem postýlky roztáhnout mokré pleny, ať je zvlhčí vzduch, do toho kapat Quixx nebo Nasivin a odsávat - ne ale moc a ne zbytečně - čím více odsáváš, tím více se rýma tvoří. Má dcera to nesnášela - ani kapání, ani odsávání. Dávat matraci do zvýšené polohy bylo zbytečné, když se během usínání několikrát přetáčela a nakonec spala s nohami na straně zvýšené matrace a hlavu měla dole... Byly to pro mě vždy dva šílené týdny, než rýma ustoupila.
Když se mi narodil syn (15 měsíců), hledala jsem jiný způsob... Objevila jsem na trhu přírodní sirup, který funguje výborně jako prevence, ale když už nachlazení přijde, podařilo se nám s ním vyřešit rýmu během 4 dnů. Reklamu dělat nechci, proto firmu nejmenuji. Kdyby byl zájem, můžu zaslat odkaz nebo více informací do zprávy. Tady mohu ještě uvést svou zkušenost, že u mě a manžela se díky tomuto sirupu nachlazení ještě nikdy, co sirup užíváme, nerozjelo. Zvýšili jsme dávku hned při prvních příznacích a i prvotní příznaky nám daly "sbohem". 🙂