Prosím pomoc! Co s rýmou?

19. kvě 2021

Dobrý den, syn má 1,5 roku a má brutální rýmu, nejde to bohužel ani odsát. Je šílené ucpaný a já nevím,co s ním. Nějaké rady,jak se rýmy nejrychleji zbavit a co je opravdu účinné, co máte vyzkoušeno? Celý noci jen proplace, trpí na záněty uší a já jenom trnu, aby se mu z té šíleně rýmy neudělal zánět středního ucha. Prosím o pomoc 😭😭😭

te_reza
19. kvě 2021

Sinupret, stříkat quixx nebo vincentku, zvlhčovat vzduch, inhalovat. Hlavně ten sinupret, spustí to rýmu

sajul
19. kvě 2021

Pokud by zvládnul konvičku, to je jako zázrak. V lékárně mi radili, namáčet předloktí v teplé vodě, že by se měli taky uvolnit dutiny.

treasurka
19. kvě 2021

U nas pomahal Sterimar s medi. Rozpusti to nudle a po par minutach jdou odsat.

autor
19. kvě 2021

@sajul konvicku asi nedá 🥺 odsávání je už tak boj, mám problém ho udržet natož toto 😭

nick1234
19. kvě 2021

Zkuste tymianovou mast od Justu, nám hodně zabrala, krásně protáhne a uvolní nos👌Jinak ještě teda inhalátor, syn ho měl sice až tak kolem 3.roku kdy začal trpět na průdušky, ale dokonale uvolní nos, to co potom vysmrkal 🙈 začala se mu spouštět rýma už při inhalaci, já si ho občas taky půjčují když mám fest rýmu🤭 a podložit hlavu před spaním, hodně větrat a v ramci možnosti určitě chodit ven na procházky (v kočárku třeba)

dashyyy
20. kvě 2021

Inhalátor, konvička, za mě na rýmu fajn i náplast od TianDe.. jejich produkty nemusím ale ta náplast je fajn na rýmu

crejzy
20. kvě 2021

Sinupret a Nasivin

jeyre
20. kvě 2021

Sinupret rýmu rozpouští a pak jde odsát, na bolení ouška bez zánětu nám na ORL dali Otipax. Ať je brzy lépe.

palja
20. kvě 2021

My máme inhalátor, dítě inhaluje páru, do nádobky jí dám vincentku a pak se rýma spustí sama.

keksik002
20. kvě 2021

Takto, ja bych nos nahrala - tzn zatopit v koupelne, dat teplejsi vanu.. Prostrikat morskou vodou a pak teprve odsat ;)
U nas to fungovalo, tak snad zabere taky.. U dětské jste byli?

autor
20. kvě 2021

Sinupret je prý az od dvou let mi teď řekli v lékárně, jelikož je v něm alkohol 🥺 ach jo,taky ho mám ráda

autor
20. kvě 2021

@keksik002 nene, s rýmou se tam neženu

janina228
20. kvě 2021

Taky doporučuji inhalátor - do něj nalít Vincentku třeba.. jinak nejdřív nos vystříknout mořskou vodou,za pár minut odsát a nakonec dát Nasivin pro děti od 1 roku.

keksik002
20. kvě 2021

S rymou se tam nemusite hnat, ale třeba by vam poradila a napsala neco co pomuze.. ;)

vhanka
Autor odpověď smazal
Zobraz
vhanka
20. kvě 2021

Dcera měla Sinupret i dřív myslím. Necelé dva roky. Záleží jak moc malé je ale vím,že byla ještě mimo tu tabulku a v lékárně nám řekli kolik cca dávat.
Je to fakt nejlepší i pro dospělé voda se solí,Vincentka a Fenistilove kapky.

autor
20. kvě 2021

Holky u inhalátoru ho asi neudrzim. 😭