Spolkla náušničku. Vyšla stolící a jestli vůbec?

bydzi05
5. únor 2020

Dobrý den maminky, dneska ráno jsem zjistila, že mi malá nejspíš snědla nausnicku, malinkou kytičku z nastrelenych náušnicek. Prohlédla jsem celou postýlku, všechny místnosti kudy jsme šli, ale našla jsem v postýlce jen tu zadní část. Ráno když dvojcatka vstávají tak nervou nic, takže mě vzbudí až když si broukaji, takže ji klidně mohla sníst když si hrála. Dr. Říkala že máme hlídat stolici, že by tuhle nausnicka stejně nebyla vidět. Máte s tím některá zkušenost, kdy tak vám vyšla stolici, a jestli vůbec? Děkuji za reakce

not_blond
5. únor 2020

Tak to jsem ještě neslyšela 😀 A jak je stará? Teď jsem vyndavala dceři nastřelenou naušnici a ten hrot je pěkně ostrý. Asi bych na rentgen břicha klidně zajela.

krtikkrtovaty
5. únor 2020

Naše malá cca ve 2 a čtvrt spolkla špendlík, ten klasický švadlenkovský s kulatou hlavičkou a normálně prošel... Myslela jsem, že chlapa zabiju. Ta náušnice bude asi podobná...

betelgeuzz
5. únor 2020

S naušnicí zkušenost nemám, ale starší spolkla ve 3 letech magnet, spolkla ho v pondělí odpoledne a vyšel ven až v pátek kolem poledne. Takže to může trvat i několik dní, než výjde ven.

bydzi05
autor
5. únor 2020

Je jí 7 měsíců. Mluvila jsem se 2ma dr a ty říkali to stejne, kdyby náhodou nevyšla tak jít na kontrolu no.budu jim věřit, kdyby byla změna tak letíme na chiru. Ještě do toho má neustaly kašel takže ani nevím jestli by to nebylo z toho, ale chová se furt stejně. Tak vyckame. Jinak to máme asi dedicny, já když byla asi v jejím věku tak jsem na Vánoce snědla ozdobu, ne celou jen kus ale stejně a taťka říkal že to začalo odcházet tak při 5 kadení. Děkuji za postřehy.

te_reza
5. únor 2020

Hledala jsem náušnici měsíc. Taky jsem myslela, že ji snědla - úplně náhodou jsem ji asi po měsíci našla zaseklou v látkové plíně. Třeba ji ani nespolkla

bydzi05
autor
6. únor 2020

Takže jsem ji vecer nasla, náhodou. Byla v té autosedačce kde předtím bylo druhé dvojce, jak se tam dostala opravdu netuším 🙉 ale hlavně že se našla, to mi spadl kámen ze srdce😜