Stolice u zahleněného 2,5 měsíčního syna je jiná

divabara
14. pro 2008

Ahoj holk,y
potrebovala bych poradit. Malemu je 2,5 mesice a vcera najednou byl zahleneny, kasel, ryma, teploty (v zadecku 38,2, coz neni zas tak hrozne). Ale zajimalo by me, jakou maji nemocni zahleneni kojenci stolicku. Prave od toho vcerejska se nam zmenila jeji barva...rikam, si, ze je to tim, jak polyka ty hleny,ale jista si nejsem. Ma ji ted spise tmavou hnedo-zelenou, ale nepachne. Mozna je to i tim, ze ted pije hodne kratce,protoze u toho nemuze dychat, tak nevim. nemate nekdo zkusenost, Chci jit zitra k D.,ale na pohotovost se mi zatim moc nechce..nemam tam dobre zkusenosti.Diky.

jandaj
14. pro 2008

Ahoj divabara, taky by mě to zajímalo. Malýmu je 7 měsíců a je zahleněný už týden, pěkně odkašlává, ale před 3 dny začal mít žídkou stolici a chvilkama to vypadá jako gel. Kaká hodně často i 10x za den. Taky se mi zatím na pohotovost nechce, nic ho nebolí a je spokojenej. Jestli s tím máte někdo zkušenosti, poraďte

divabara
autor
15. pro 2008

Tak dnes jsem byla u dr...a pry je to tema hlenama, jak je ted maly polyka...kdyz neumi chudacek smrkat...