Strašné bolesti bříška. Máte rady?

rozdajna
6. bře 2020

Potřebuji poradit. Mám syna skoro 7 týdnů,zkusila jsem Espumissan,Simethicon baby,ma probiotika a když ma prdiky nebo ma kakatvstrasne place,masaze nepomahaji. Boli me to kdyz place. Nejake rady?

janule1940
6. bře 2020

@rozdajna eliminační dieta,pokud kojite.zadne mléko,kuřecí a hovězí maso,sója,vejce,med.cist složení potravin,mléko byva i v pecivu.doporucuji skupinu má fb kojime při abkm.

ito
6. bře 2020

Vydrzet, prejde to. Jinak nejvic zabira klubickovani a tygrik, to se hezky vyprdi. Jinak u prvniho sem skoro vse vyradila, pak uz nejis fakt skoro nic kdyz navic vynechas i nadymave veci,... no a nakonec sem uz nemohla ani kojit a na um mel stejne problemy, moji stravou to nebylo. Ale to je muj pripad, nektere deti opravdu muzou mit abkm, jine na brisko holt trpi. S druhym ted trochu pomaha babycalm (u prvniho nezabral).

pipi_puncocha
6. bře 2020

Nejsem na to pyšná, ale u nás pomohla až rektální rourka.😒

Okolo 2m věku to přešlo samo, do té doby jsme vyzkoušeli snad všechno, všechny kapky, masáže, cviky, moje jídlo... bez efektu, dle mého názoru je to většinou nezralostí střeva a nic zázračného na to neexistuje.

miba10
7. bře 2020

@rozdajna zkus Sab simplex a možná trošku fenykloveho cajiku. Jinak nosit v šátku. To jim pomáhá.

makovice88
7. bře 2020

@rozdajna Nam nepomohlo vubec NIC. Jen cas a trochu ulevilo noseni v nositku.

rozdajna
autor
8. bře 2020

Dik za rady,jemu to dělá,že po jídle nekrká,někdy ano někdy ne,i kdybych dělala co můžu,když kaká tak potom ty bolesti jsou strašné,ale tak po hodině až třech to přejde. Jen nesmí dostat napít. A nebo se přepije,nepoznám kdy skončit,kojíme max 15 minut.A mléko sama nesmím,od malinka mi nedělá dobře

alka04
25. bře 2020

@rozdajna my vysadili Vigantol a dali místo něj jiné Déčko od Terezie a pak dáváme ještě probiotika Biogaiu a sab simplex..docela se nám ulevilo,ale teď se zavedením příkrmu v tom jedeme zase...prdy sice lítají,ale bříško bolí stále

zuzita15
25. bře 2020

@rozdajna i u nas pomohlo vysazeni Vigantolu...

jannetta1
4. dub 2020

Malá trpěla na prdíky hodně, pomohly nám pravidelné masáže a dodržování stravy. Super je na to tento olejíček https://www.monato.cz/weleda/weleda-olej-na-mas..., je bio a fakt super. Jinak jsem si opravdu hodně hlídala stravu, abych nejedla nic, co by jí mohlo prdíky vyvolat. Držím pěsti, aby to malinkého co nejdříve přešlo. Je to hrozné, taky mi to trhalo srdce!