• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Stroupky ve vlasech 20ti měsíčního syna, co to je?

21. června 2016 
Tohle jsem dnes objevila u 20ti měsíčního syna ve vlasech, má to jenom na horní části hlavy, jsou to nažloutlé stroupky... Napadá vás něco?
5. led 2013 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To je stará kůžička, má to každý prcek.Naše Vika to má ještě teď skoro ve dvou letech. Stačí vyčesávat....namastit trochu kůži a hřebínkem opatrně vyčesat nebo sloupnout nehtem....malá to má taky.
5. led 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Měli jsme to daleko horší.Pořádně promazat,nechat vsáknout,vyčesávat.Kdyby to nešlo na poprvé,zopakovat.
5. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
seborea - něco málo "alternativy" - nejlepší oleje růžový, šípkový, konopný. Do 1 polévkové lžíce takového oleje přidat 3 kapky éterického oleje mandarinka, levandule, příp. 1 kapku tea tree. Pořádně promazat... jak popisuje @jandl V žádném případě nesloupávat násilím. Moje známá - zdr. sestra - tvrdí, že 100% funguje namazat máslo dítěti do hlavy, nechat působit půl dne a vyčesat. Prý je to 100% - já to vyzkoušený nemám, mě to přišlo šílený :slight_smile:
5. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Žaba to měla taky :wink: Mívala to mnohem horší, postupně se jí to skoro ztratilo. Sem tam jsem to jen seškrábla nehtem a občas umyla Linolou :wink:
5. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý je nato olivový olej, dcerka to měla strašné a pořád se to opakovalo, až nám paní doktorka nato předepsala spec.mastičku a tou jsme se toho zbavili. Dělala jsem to před koupáním- napatlala hlavu oliv. olejem, nechala působit, pak vyčesala před koupáním, zlehka omýt hlavu, mudr. nám doporučila dočasně v té době vynechat pěnu, mýdla jen občas. Ale doporučovala se toho zbavit co nejdříve, jak zhoustnou vlasy jde to hůř a hůř
5. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje malá to měla hodně jako miminko a teď se jí to objevilo zase.
5. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
synovi budou 3 roky a ma to same, nemazu , ma to os narozeni a mizi to pomalu samo, obcas neco vycesu
5. led 2013 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyby na to nezabíral olejíček, tak doporučuju Kerium DS od La Roche Possay. Malá to měla na hlavičce jako mimčo fakt strašně moc a bylo to jediné, co zabralo a hlavně rychle. Teď má už jen pár šupinek, tak se mi to kvůli nim nechce znovu kupovat a myju jí to jen šamponkem stejné značky.
5. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Excipial - namazat a nechat, pak případně vyčesávat, ne násilím... za pár dnů je to pryč. A zbavit se toho co nejdříve, čím víc vlásků, tím hůř.
5. led 2013 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. čer ve 14:08 • verapolachova
holky, tak já jsem to teda nechala prosáknout u dcery kokosákem aspon pul hodiny před koupáním a pak jen hlavičku umyla a šamponem vydrbkala a spláchla a bylo po problému, měla cca tak 26 měsíců
21. čer ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek