Suchá kůže ve vláskách, není na to mastička/bylinka?

zdenikmar
18. bře 2015

Maminky nemáte zkušenosti čím léčit,syn od narození,ted je nám 14měsíců má suchou kůži ve vláskách,dělají se mu bílé šupinky,vždy si to podrápe a dlouho se mu to hojí.Dr. nám doporučila jen vazelíny a promašťovat,ale to nám nepomáhá.Malý má akorát mastnou hlavičku.Není na to nějaká mastička nebo bylinka?

mischel117
18. bře 2015

dr.by vam mela predepsat vodicku,ktera se micha v lekarne.necha se ve vlaskach 45min pusobit a potom se smyje.

apacheee
AMBASADORKA
18. bře 2015

Pry je dobry aviril olejicek.U nas se vyplatilo mazat masti z lekarny cremor leniens a pak vycesat a oloupat.Po oar dnech to byli pryc

mischel117
18. bře 2015

@apacheee u nas aviril naopak vysusoval-je tam hermanek.

apacheee
AMBASADORKA
18. bře 2015

@mischel117 ja ho nepouzivala,tak nevim,ale pani v lekarne to moc vychvalovala.Vsak vis jak to je,kazdemu sedne neco jineho

mischel117
18. bře 2015

@apacheee presne.kazdy reaguje na neco jineho.

missa111
18. bře 2015

Dcera má taky suchou vlasovou pokozku ( ne seborea, která se promastí a odstraní hřebínkem). Prostě bílé olupující se šupinky. Koupila jsem šampon od Sebamed intenzivně hydratující. Po měsíci je to o dost lepší. Tak 2x za měsíc namažu tělovým mlékem od Mixy. Má hodně suchou i pokožku a tohle ji fakt zabírá. Taky je super pravidelně koupat i vlásky v lázni z ovesnych vloček.
Nevim jestli ma chlapeček taky suchou kůži nebo tu novorozeneckou seboreu. To sem dětem vždy namastila, vycesala, umyla a byl dlouho pokoj.

klinsi
17. čer 2015

Olivový olejíček a pak vyčesávat kartáčem...😉 🙂

klinsi
4. črc 2015

Nám to tedy poradil náš pediatr a máme to pryč...😉 😉

halina0101
4. črc 2015

Vyborny je na to kokosovy olej.

ladyhacek
4. črc 2015

koupila jsem aviril olejíček a opatrně vyčesávala (nebrečel tak ho to asi nebolelo) Třetí nebo čtvrtý den jsem dovyčesala ,,zbytky´´ a teď občas namažu celé tělo. Krásně voní a na hlavě už šupinky nemá 🙂

anguly
7. črc 2015

Mně kamarádka dala Vitellu, a už po prvním namazání bylo vidět, že to pomáhá 🙂

lenicka95
7. črc 2015

Nám pomohl Aviril modrý olejíček.