Suchý dráždivý kašel, mohu dát na noc Fenistil?

fikus12
28. říj 2017

Prosím o radu, 14 měs dítě kašle suchým dráždivým kašlem, zejména po ulehnutí do postýlky. Už 6 den bere stoptussin, ale poslední 2 dny se mi zdá, že se to zhoršilo.Podle doktorky tam poslechove nic není, byli jsme ve středu.Mohu tedy dát Fenistil jen na noc, aby jsme se aspoň nějak vyspali, nebo jak to funguje. Děkuji za odpovědi.

slunickova123
28. říj 2017

Ano, zkuste fenistil na noc, zvysenou polohu pod hlavou ( podlozit nohy postylky) a pevne nervy. Kasel je na dlouho..

fikus12
autor
28. říj 2017

@slunickova123 No s tím podložením právě nevím, dost cestuje v postýlce tak aby nespal nohama nahoru a ten Fenistil těsně před spaním nebo kdy?

zutinka
28. říj 2017

@fikus12 a co zkusit sinecud?

fikus12
autor
28. říj 2017

@zutinka Ten nemám doma a lékárny jsou dnes jak naschvál zavřené 🙄

zutinka
28. říj 2017

Fenistil nez pujde spat.A zkus koupit ten sinecud zitra.

fikus12
autor
28. říj 2017

@zutinka Děkuji, koupím zítra, dnešní noc byla úplně otresna, pořád kaslal, takže jsem seděla v křesle ,syn na mě v pololehu, aby se aspoň trochu vyspal no děs.Proto řeším ten Fenistil

zutinka
28. říj 2017

Fenistil by mel moci take.bymelDrzim palecky at je noc lepsi

nikinelinaty
28. říj 2017

My byly u dětské dala nám sinecodu ještě fenistil bereme ráno a večer tyto 2 kapky dohromady
A hodně se to zlepšilo začla odkašlávat
Crp ok výtěry budou v pondělí

vendelinka08
28. říj 2017

Take pomaha olejovy zabal na hrudnicek.

zutinka
28. říj 2017

@nikinelinaty jj dobra kombinace to je a pomaha😉

fikus12
autor
28. říj 2017

Díky za tipy, prave, že jsem se zhrozila, že se to ještě zhorsilo, pořád suchý dráždivý kašel, žádné vykaslavani, nebo lepseni, co po 6 dnech užívání stoptussinu předpokládám aspoň minimální bude.

nikinelinaty
28. říj 2017

Už holky odkašláva ale ve čtvrtek byla na hromádce od neděle sinecod sám nic.

A má být doma až do další neděle
To mám předškoláka tak snad učitelky nebudou naštvání
Ale byla sem ráda že sem tam potkala učitelku neboť by mi snad už nevěřili
Minulé riij byla ve školce kvůli mému těhotenstvi z těší 5x ale to jsme jim řekli že jde na operaci a pak kvůli miminku manžel nakonec musel
Nebo by se na nás dívali jak na blazdny

Holky asi ji nechat předepsat ribomunik?
Nebo by pomohlo brát na imunitu imunoglan?

zutinka
29. říj 2017

@fikus12 ahoj,jaka byla noc?

fikus12
autor
29. říj 2017

@zutinka musím zaklepat, dala jsem Fenistil a spal celou noc, sem tam zakaslal, ale vyspala jsem se konečně já i on🙂.Rano, v tom vichru, jsem rychle letěla do lékárny a dali mi Ditustat.Takze dávám ten a uvidím jak bude spát po obědě a kdyztak večer zase nasadim Fenistil.

fikus12
autor
29. říj 2017

@zutinka jo jinak Sinecod má stejné složení jako stoptussin, je to vlastně to same, proto jsem jej nebrala.Jinak zítra asi opět naklusu k Dr.

zutinka
2. lis 2017

@fikus12 zdravim,tak jak na tom jste?