Svědění při ekzému. Co pomáhá?

chaira
30. lis 2019

Maminky, poraďte co pomáhá na svědění u atopického ekzému, syn se budí hodně v noci, fenistil sme zkusili, ještě nám udělal pupínky po těle, nevíme co zkusit. Lékárnám už nevěřím.

svetlanalana
1. pro 2019

ja si prošla silnym ekzemem a byla to hruza, to svedeni......ze vseho, co jsem zkusila, mi paradoxne nejvic pomohla modra Indulona, a to jsem mela kremy i za 400-500. Ona i kdyz primo netlumila to svedeni, ale kuze se nepraskala a tim pak tolik nesvedela. Drzim palce, at to ma syn za sebou 🙏, je to moc neprijemna nemoc

jirovapa
1. pro 2019

@chaira nám nezabral Fenistil mast, ale Fenistil kapky 🤷‍♀️. Nevím jestli jste zkoušeli oboje.

mravenecekmaly
1. pro 2019

Eucerin nám pomohl se ekzému zbavit u 8 měsíčního syna, mne už ne, ale pomáhá mi na svědění Vicco turmeric krém. Zkuste

amazonkajanik
1. pro 2019

Kopřiva s přesličkou od Království bylin, některé projevy i zmírnila a pak úplně pomohla zinkovka

chaira
autor
1. pro 2019

@jirovapa fenistil kapky sme měli a syn se po tom silně osypal...fenistil mast už nechci kvůli vedlejším účinkům.

zelenaesmolda
1. pro 2019

@chaira
upravit stravu,zmenit praci prostredky.
co nejake antihistaminika jako zodac?

chaira
autor
1. pro 2019

@zelenaesmolda to upravujeme, vynecháváme pečivo, žádné exotické ovoce, alergeny minimálně, peru v eko prostředku, aviváž nepoužívám od miminka, pije převážně rooibos čaj. Už fakt nevím 🤔

gingerbread
1. pro 2019

@chaira někde jsem zrovna dostala vzorecky od La Roche-Posay Lipikar AP-ma byt přímo proti svědění zpusobenemu atopickym ekzemem tak můžete zkusit nebo v lékárně poprosit o vzorek...Jinak můj bratr jako malý trpěl na atopicky ekzem a pomohlo mu kozí mléko a homeopatika.

zelenaesmolda
1. pro 2019

@chaira
a ty antihistaminika?

chaira
autor
1. pro 2019

@zelenaesmolda to je rooibos čaj. Nebo víte o něčem jiném?

zelenaesmolda
1. pro 2019

@chaira
zodac,zirtec?

chaira
autor
1. pro 2019

@zelenaesmolda od 6let😟

kassandra1
2. pro 2019

@chaira Na svědění Bepanthen ale sensiderm, ten je přímo na ekzém.

marketanova
4. pro 2019

Výborné jsou dermo přípravky.

mamcalenca
8. pro 2019

docela pomáhá bepanthen sensiderm, a jinak všeobecně hodně mazat,......