• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svědivé vyrážky, které vypadají jako po bodnutí hmyzem

Ahoj,
mám dotaz. Dnes večer jsem malého chtěla okoupat a zjistila jsem, že má zezadu na nožičce nějaké jakoby bodnutí hmyzem. Moc jsem tomu nevěnovala pozornost, protože v těchto letních měsících je to běžné. Šel normálně spát a když jsem si šla k němu lehnout, tak jsem zjistila, že se pořád škrábe. Rozsvítila jsem a úplně jsem se zhrozila, protože tyhle vyrážky, které teda vypadají jako hmyzí bodnutí, má po celých nožičkách, na bříšku a trošku na zádech :frowning2: . Docela mě to vyděsilo. Nemáte s tím někdo zkušenost? Moc děkuji za odpovědi.
11. črc 2010 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou to třeba neštovice?
11. črc 2010 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím, že neštovice to nejsou, ty vypadají jinak, pupínky u neštovic jsou spíše zarudlé. Tohle co máme my, je typická vyrážka (větších rozměrů), která vypadá, jako když člověka něco píchne. Akorát se to rozprostřelo skoro na celé tělíčko a na určitých místech se to slévá dohromady :frowning2: - Taky mě neštovice napadly, protože před cca 2 dny měl malý horečky, pak to ale přešlo... Tak nevím...
11. črc 2010 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sice je toto téma už staré, ale zrovna to máme taky u 3letého syna tak samo jak popisujete, a tak mě napadlo se Vás zeptat, jestli jste přišli na to co to je??? z čeho a Jak to zmizlo? Doufám, že Vás neotravuju. Byla bych vděčná za odpověď. Verča
27. srp 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na jakých místech to je? My se s manželem poslední 4 dny taky podivně opupínkováváme, taky jsme mysleli, že je to od hmyzu, ale je to na místech pod oblečením........
27. srp 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili00
@nuonuon V tomhle období se venku, v trávě, objevují sametky (říkáme jim svilušky), které způsobují takovéhle šťípance. Jsou to svědivé pupence, jako od komára. Nemůže to být z toho?
27. srp 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
devendra, nevím je to možné, ikdyž do trávy často nechodí, myslím, že si tam nějak před tím hral chvíli, myslela jsem, že to jsou neštovice, ale asi neee. i doktorka řekla že to neštovice nejsou, ale nevěděla co jiného :unamused:
má dvě na čele, na každé ruce aspoň 5 i prsty samozřejmě, a na bříšku 1, záda 1 a na noze taky jen jeden. a Dost ho to svědilo, teď už moc ne. Ale zatím to nemizí.
28. srp 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nežádoucí reklama.”
3. zář 2013 ve 23:12 • veverka50
Tvůj příspěvek