• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Syn má teplotu a afty. Máte zkušenost?

Ahoj,potřebuji poradit,prosím...malý včera dostal teplotu,zatím jen 38max.nekašle,nemá rýmu..jí ale nechce pít a ukazuje že má bobo v puse..já afty nepoznám...a nevím jestli u toho bývá teplota...máte nějaké zkušenosti..??
31. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u aftů teplota nebývá, ale můžou se dělat, když bolí zuby, ale ty vy asi máte všechny, ne? My je měly, mazala jsem genciálkou, na štětičku.
Jinak aft vypadá jako bílý pupínek.

Spíš bych ale šla k dr., aby neměl angínu. Nebo mu koukni do krku, zda nemá povlečený, bílý jazyk a červené v krku.
31. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krizulka afty jsou takové malé bílé vřídky ,většinou se dělají na stranách a na jazyku.někdo je mívá i v krku.že malej jí je dobře ,moje děti při aftech ani nejedí.jestli je horečka k tomu to nevím,my máme afty i bez horečky,třeba z banánů,rajčat nebo čokolády.prohlídni mu pořádně pusinku ohni i rty a podívej se dolů vepředu pod zoubky určitě pokud afty má tak je uvidíš.dřív jsme to mazali genciálkou|fialová vodička|ale ted jsem několikrát slyšela že je rakovinotvorná.
31. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,a díky všem...stejně asi zítra zajdu k doktorce,malý má pořád teplotu...tak ať se mu mrkne i do té pusiny..
1. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U aftu teplota může byt je to virové onemocnění....
1. čer 2015 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek