Velký strup v hlavě po neštovicích, máte zkušenost?

pismenka
26. bře 2015

ahoj maminky,
měli jsme neštovice, už je to tak měsíc, vše ok, ale ten strup v hlavě u dcerky, ten mě děsí, je velký jak pětikoruna a je to přímo boule, pořád se zvětšuje, jakoby z něj něco teklo. Je to asi i citlivé tím, že ty vlasy ten stroupek pořád narušují, česání (má dlouhé vlasy, tak že ji ráno dělám culík). Dřív ji to celé bolelo, ted už ani ne, ale volala jsem MUDr. a ta řekla, že ho musíme strhnout,ale to nedám, chudák pláče, ani se nedivím a to je statečná, dcerce je sedm let. Máte s tím někdo zkušenost? neměla bych to nechat na MUDr, já jí to opravdu nestrhnu, přijde mi to, jak přirostlé, že bych jí snad utrhla půlku hlavy.

lv
26. bře 2015

zajdi za doktorkou, ať se na to podívá a případně odstraní, že si netroufáš..navíc po tak dlouhé době to už v pořádku není, asi se jí tam dostaly nějaké bakterie, jinak by to bylo dávno zhojené.

pismenka
autor
26. bře 2015

@lv půjdu, také mi to přijde divné a pokud bych ji to strhávala, šlo by to do masa ☹

alenavr
Autor odpověď smazal
Zobraz
alenavr
10. zář 2023

@pismenka Dobrý den, prosím, jak to dopadlo s dcerkou? Moje dcera má taky velký strup v hlavě po neštovicích :( děkuji.