Viburcol čípky. Pomohly?

sim244
29. dub 2020

Ahoj,

malého teď hrozně trápí zuby, dávám mu na spaní analgetika, ale už 4 den, jinak je chudák furt vzhůru.
Slyšela jsem chválu na tyto homeopetika. Jsou fakt tak dobré? Pomohly někomu z vás?

Díky.

hermia
29. dub 2020

vibrucol nam zabira skvele 😉 jen taky nejsou dobre brat furt jelikož to jsou čípky.. mame i oralni homeopatika ale ty nam nepomahaji tak dobre

sim244
autor
29. dub 2020

@hermia a jaké je dávkování? Každý večer jeden? Po jaké době začali pomáhat? Děkuji za odpověď. 😊

hermia
29. dub 2020

@sim244 pribalovy letak je k nahlednuti na internetu. https://www.viburcol.cz/
u nas zabira zhruba po pul hodince.. a do rána klid... ovsem pediatra mi rikala ze cipky max 3-4dny kvuli tomu ze to drazdi střevo.. je fakt ze me by se to taky nelibilo 🙂

leniczka23
30. dub 2020

U nas taky zabral, ač mam vůči homeo trochu rezervu tak Viburcol je fakt skvelej.

krupka3
30. dub 2020

Nam pomahaly na zuby velmi dobre. Vzdy stacila jedna tabletka pred vecernim spanim, a minimalne prvni pulku noci byl klid. Pak uz jsem nedavala, protoze jsem obecne nechtela podavani jakychkoliv pripravku prehanet. Ale pokud je to u vas tak zle, ze musis davat leky, rozhodne bych Viburcol zkusila.

drahmi
30. dub 2020

Je to fakt individuální... První dceři vůbec nepomáhal - ani nic jiného. Druhé dceři jsem párkrát dala a ulevil ji moc. Dávala jsem na spaní. A druhé taky moc pomáhal calgel.

eithelwing
30. dub 2020

Viburcol jsem dávala vždy jako první možnost, právě kvůli tomu, že je to homeopatikum. I po očkování. Doporučil nám ho sám pediatr. Zuby potrápí, ono nejvíc to bolí vleže. :/ Doporučuji dál calgel, masírovat takovým tím kartáčem na prst, dcera si nejraději ulevovala tím, že mi ten prst v tom náprstku okusovala. Jsou i přírodní olejíčky, které se dají natírat do tváří, ale na ty měla malá reakci kožní, takže to jsme vynechaly.