Vitamíny pro děti od 2,5 let, jaké jsou nejvhodnější?

tobihosue
3. kvě 2015

Ženy, potřebuji poradit, jaké jsou nevhodnější vitamíny pro děti od 2,5 let? Malý mi vůbec nejí ovoce a zeleninu. Cokoli se do něj snažím dostat, tak sice rozkouše, ale vyplive, nepolkne to. :( I když já osobně jím zeleninu na kila, tak náš malý prostě k ní vztah nemá a jíst odmítá (to samé máme i s masem a jinýma věcma). Potřebuji do něj ty vitamíny nějak dostat. Přijde mi, že kvůli nedostatku vitamínl je nemocný, jakmile se kolem něj jen někdo mihne s bacilem. Prosím, poraďte, jaké jsou pro děti nejvhodnější.
Děkuji. 🙂

nov777
3. kvě 2015

Ja davam martanky sirup. Kluci maji dva a ty zelatinovy vitaminy jsou od tri.

sara84
3. kvě 2015

Davala jsem Martanky uz od 2.let Ten limit 3.toky je dany, deti nesmi nic pevneho,tak mi to lekarnice rikala,neni to o obsahu.Jinak i rakytnicky jsou dobre!

majruska
3. kvě 2015

multi sanostol střídám s marťánkama - je to o tom jestli to pokouše a neudusí se

tobihosue
autor
4. kvě 2015

Marťánky mi nerozkouše a ani s nimi nemám moc dobré zkušenosti. A pokud máte na mysli rakytníček takový ten gumový žvýkací, tak to také nechce. Měli jsme vzorek z lékárny a dal to do pusy a pak vyndal. Ale ani gumové medvídky, či jiné bonbony nejí. 😒

tobihosue
autor
4. kvě 2015

@majruska Asi vyzkouším ten sanostol. Děkuji za tip. Ten je tekutý, jak jsem koukala na net.
Je to trápění s tím naším. 😉

verena
27. lis 2016

Ahoj holky, obnovuji diskuzi, hledám nějaké multivitamíny pro syna (2,5 roku). Staršímu chodí na želé Vibovit a šmakuje mu. On tedy jí celkově dobře a chci to jen jako zpestření jednou za čas. Má pojišťovna mi proplatí vitamíny pro děti, ale je to omezeno, že musí být vhodné pro daný věk. Takže bych to chtěla využít a dát to klukům pod stromeček (ať je víc dárků 😉, jenomže jsem omezená těmi podmínkami a nic vhodného se mi nepodařilo najít. Nemáte někdo zkušenost? Pokud se nepovede, vezmu tedy asi osvědčený Vibovit a holt pro jednoho mi ho pojišťovna neproplatí... Děkuji 🙂

lajla
27. lis 2016

Vše v sirupu, ten multi sanostol není špatný co se složení.tyce ale je děsně sladký, humus...nejsem v tom kovaná, vitamíny nekupujeme max jednou ročně...spíš bych se poptala v lékárně, oni.to složení znají nejlíp...
Na imunitu bych ale volila jiné pripravky

zuzikuzlik
27. lis 2016

My ted dáváme krtečkův sirup rakytník a dávali jsme i osccilo 🙂 z lr pak Vitaaktiv 🙂

hermanecka
27. lis 2016

Imunoglukan v sirupu

17mirka
27. lis 2016

Od roka se může dávat sirup s rakytnikem my dávali od firmy Terezia a mají dvě příchuťě myslím hruška a třešeň synovi chutnali oba.

tobihosue
autor
28. lis 2016

Davala jsem na doporuceni sanostol. Ale prislo mi, ze k nicemu. Za to malymu, tim jak byl sladky, chutnal. Ted davame colostrum LR, pak vitaminy a mineraly od Reflexu a i od Reflexu rybi olej.

verena
29. lis 2016

Holky Děkuji všem za rady,snad něco vyberu
🙂.