Vši. Co pomůže?

snehulka19
8. srp 2021

Ahojte holky ,taká otázka co je dobré na vši? Nieco co fakt dobře zabera ,ortosan sa už nedá kupit ani objednat ,děti mi doniesli vsi zaco niesom moc ráda v tejto době a doniest vsi 🙄☹️dakujem za rady a pekny večer ....

maybe72
8. srp 2021

Nám se velmi osvědčil tea tree oil, jako prevence... Při mytí vlasů kápnout 2 kapky přímo do šamponu a umýt vlasy. Dcery do vlasů pod zadek nikdy vešky nechytily... ať se jich brzy zbavíte... Pěkný večer!

bielanevesta
8. srp 2021

@snehulka19 Veľmi doporučujem "Kouzelný všiváček". Dá sa objednať buď cez net alebo som ho videla aj v drogériách Rossmann.
Ďalej treba vyprať obliečky z vankúšov a perín a veci, ktoré prišli do styku s hlavou.

zelenaesmolda
8. srp 2021

@snehulka19
sampon na vsi?

marimanta
8. srp 2021

Zábal na vlasy z oleje a octa, případně olej a francovka. Nechat půl hodiny, pak umýt a vyčesat. Tohle jsem opakovala po pěti a pak zase pěti dnech. Plus denně vyčesávat. Naposled jsme si je užily já a všechny čtyři děti 🤦🏻‍♀️

snehulka19
autor
8. srp 2021

Dakujem vám moc za rady ...samozřejmě vsetko vyprat a upratat to robim stále a teraz Este viac 😂

snehulka19
autor
8. srp 2021
mimco
8. srp 2021

@snehulka19 sprej Nyda, dražší, ale funguje👍

kiitaa
8. srp 2021

Resila jsem pred mesicem... doporucuju zabal olej+alpa plus rozhodne poridit Kouzelny vsivacek a dle navodu pouzit 🙂 bez toho bych se zblaznila.

alkena
8. srp 2021

Kouzelný všiváček doporučuji všemi deseti. Holky byly teď týden u babičky. Babička vši objevila v pondělí, ošetřovala je ten týden jakýmsi přípravkem z lékárny, prý si ho hodně chválí. No, tak prý nefungoval na hnidy, ale ani pořádně na ty vši. Plus vyčesávala přiloženým všiváčkem. Včera jsme si pro holky dojeli a vzala jsem je tím kouzelným všiváčkem. Babička byla zděšená, kolik jsem toho z hlavy vyčesala!

nikjean
9. srp 2021

Nevím, jak staré máš děti, ani zda máš kluky či holky. Nicméně co 100% zabírá je barva na vlasy, případně žehlička, která ty potvory spálí.

missbufy
10. srp 2021

kouzelny vsivacek www.bezvsi.cz

mishak1111
6. zář 2021
anna1630
6. zář 2021

Paranit zabírá na 100% jen je dražší