Vyrážka po horečce. Co by to mohlo být?

ploutvicka59
4. čer 2023

Ahoj,mala mi od patku do soboty zvracela a mela horecky pres 38,dnes v noci jsem si vsimla,ze se hrozne osiva a ma uplne osypana zada,bricho,nohy,ruce. Krome obliceje to ma snad vsude. Vyrazka ji svedi,ted je s teplotou max do 38.5. Obcas si zastezuje ze ji boli v krku. Puchyrky na dlanich,ploskach a puse nema. Vedel by nekdo?

zmrzlinka
4. čer 2023

@ploutvicka59 jestli ji bolí v krku,tak může mít spalu.Šla bych s ní na pohotovost.To je na ATB.

ploutvicka59
autor
4. čer 2023

@zmrzlinka postezovala si asi dvakrat za vikend. Ji a pije normalne. Jedou na pohotovost,tak uvidime. Ve skolce jim radi ruka-noha-usta ale to u nas tak nevypada.

treasurka
4. čer 2023

@ploutvicka59 Zkus detailnější fotku, jak vypadá krk? Je ta vyrážka taková krupička? Jak vypadá jazyk? Má červené tváře? Taky bych tipla spálu...

ploutvicka59
autor
4. čer 2023

@treasurka na zadech jakoby krupicka,vsude jinde jen cervene tecky. Jazyk mela.. no ty jo! Tak to fakt vypada na spalu,protoze spicka cervena,vzadu bily povlak a tvsre cervene. A to jsme mely na tyden ve ctvrtek odjizdet za segrou a jejim miminkem. No tak nic🙈🙈🙈

treasurka
4. čer 2023

@ploutvicka59 Hmmm... s tímhle bych na tu pohotovost fakt jela. Ať se to kdyžtak včas zaléčí. Přeju ti, ať to není ono....

ploutvicka59
autor
4. čer 2023

@treasurka dekuju! A to se ji letosni skolni rok jednou vyhla🫣🫣

treasurka
4. čer 2023

@ploutvicka59 Letos to řádí. Hrabali jsme se z toho dva měsíce. Streptokokot, jak říkají děti 🙂

ploutvicka59
autor
4. čer 2023

@treasurka parada🙈🙈🙈🙈Tak dekuji pekne😅

xxx3d
4. čer 2023

nám takto začala spálová angína

ploutvicka59
autor
4. čer 2023

Ano! Je to spala. Dva tydny doma,antibiotika a zadne slunce. Fajn vyhlidky. Nejake napady co delat kdyz nesmime ven? Rano ale nakup zvladneme,ne? Nez bude slunicko

sylvka
4. čer 2023

@ploutvicka59 na nákup bych nešla,je to infekční ☹️ ohrozis lidí okolo. Streptokok rádi , moji kluci mají oba anginu 😬